О признании утратившими силу некоторые решения Актогайского районного маслихата
Решение Актогайского городского маслихата Карагандинской области от 5 декабря 2017 года № 157. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 декабря 2017 года № 4489
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Актогайского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, Секретарь районного маслихата Р. Абеуов
Приложение
к решению Актогайского
районного маслихата
от 05 декабря 2017 года №157
Некоторые решения Актогайского районного маслихата утратившие силу
1. Решение 21 сессии Актогайского районного маслихата от 11 апреля 2014 года № 200 "Об утверждении Регламента Актогайского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2648, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 21 июля 2014 года, в газете "Токырауын тынысы" от 29 мая 2014 года № 22 (7442)).
2. Решение 26 сессии от 22 октября 2014 года Актогайского районного маслихата № 244 "О внесении изменений в решение 21 сессии Актогайского районного маслихата от 11 апреля 2014 года № 200 "Об утверждении Регламента Актогайского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2814, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 27 ноября 2014 года, в газете "Токырауын тынысы" от 21 ноября 2014 года № 48(7468)).
3. Решение 33 сессии Актогайского районного маслихата от 30 июня 2015 года № 310 "О внесении изменения в решение 21 сессии Актогайского районного маслихата от 11 апреля 2014 года № 200 "Об утверждении Регламента Актогайского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3345, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 13 августа 2015 года, в газете "Токырауын тынысы" от 31 июля 2015 года № 33(7507)).

Ақтоғай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 5 желтоқсандағы № 157 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 желтоқсанда № 4489 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңына сәйкес Ақтоғай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақтоғай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қоланысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Аудандық мәслихат хатшысы Р.Абеуов
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2017 жылғы 05 желтоқсандағы
№157 шешіміне қосымша
Ақтоғай аудандық мәслихатының кейбір күшін жойған шешімдері
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі 21 сессиясының "Ақтоғай аудандық мәслихаттың Регламентін бекіту туралы" №200 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2648 болып тіркелген, 2014 жылғы 21 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2014 жылғы 29 мамырдағы "Тоқырауын тынысы" газетінің № 22 (7442) сандарында жарияланған).
2. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 қазандағы 26 сессиясының "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі 21 сессиясының "Ақтоғай аудандық мәслихаттың Регламентін бекіту туралы" №200 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 244 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2814 болып тіркелген, 2014 жылғы 27 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2014 жылғы 21 қарашадағы "Тоқырауын тынысы" газетінің № 48 (7468) сандарында жарияланған).
3. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 маусымдағы 33 сессиясының "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі 21 сессиясының "Ақтоғай аудандық мәслихаттың Регламентін бекіту туралы" № 200 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 310 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3345 болып тіркелген, 2015 жылғы 13 тамызында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 31 шілдедегі "Тоқырауын тынысы" газетінің № 33 (7507) сандарында жарияланған).