Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Постановление акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 4 апреля 2017 года № 23/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 апреля 2017 года № 4219. Утратило силу постановлением акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 27 октября 2017 года № 106/05
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 27.10.2017 № 106/05 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 4 сәуірдегі № 23/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 сәуірде № 4219 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қазандағы № 106/05 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 27.10.2017 № 106/05 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктом 8) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Жанааркинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в организациях Жанааркинского района в размере одного процента от общей численности рабочих мест согласно приложению к настоящему постановлению.

Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жаңаарқа ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаарқа ауданының ұйымдарында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін осы қаулының қосымшасына сәйкес жұмыс орындарының бір пайызы мөлшерінде квота белгіленсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кожыкаева Каната Шубаевича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Г. Омаров
Приложение
к постановлению акимата
Жанааркинского района
от 4 апреля 2017 года
№ 23/02
Перечень организаций, для которых устанавливается квота
рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для трудоустройства лиц освобожденных из мест лишения свободы (человек)
1.
Коммунальное государственное предприятие "Центральная районная больница" Жанааркинского района

2. Осы қаулының орындалуын бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Қанат Шұбайұлы Қожықаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Г. Омаров
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 4 сәуірдегі
№23/02 қаулысына қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
(адам)
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
(адам)
1.
Жаңаарқа ауданының "Аудандық орталық аурухана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны