Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства отдельных категорий граждан Каркаралинского района на 2017 год
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 24 января 2017 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 февраля 2017 года № 4143. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии c подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстана от 23 ноября 2015 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстана от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898), акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қарқаралы ауданы азаматтарының жекелеген санаттарын жұмысқа орналастыру үшін 2017 жылға арналған жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 24 қаңтардағы № 20 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 ақпанда № 4143 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабының 7), 8), 9) тармақшаларына, "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығына (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест:
1) для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной системы в Каркаралинском районе, в размере 1 % от общей численности рабочих мест cогласно приложению 1;
2) для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в размере 1 % от общей численности рабочих мест cогласно приложению 2;
3) для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, в размере 1% от общей численности рабочих мест cогласно приложению 3.

1. Жұмыс орындарының квотасы белгіленсін:
1) Қарқаралы ауданында қылмыстық-атқару жүйесінің пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының жалпы санының 1 % мөлшерінде жұмыс орындарының квотасы 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін;
2) бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының жалпы санының 1 % мөлшерінде жұмыс орындарының квотасы 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін;
3) ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын, жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындарының жалпы санының 1 % мөлшерінде жұмыс орындарының квотасы 3 қосымшаға сәйкес белгіленсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Каркаралинского района К. Максутов
Приложение 1
к постановлению акимата
Каркаралинского района
от 24 января 2017 года № 20
Перечень организаций Каркаралинского района, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной системы
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%) от списочной численности работников
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной системы
1
Республиканское государственное учреждение "Каркаралинский государственный национальный природный парк"
215
1
2
2
Коммунальное государственное предприятие "Каркаралинская центральная районная больница"
456
1
5
3
Государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков Каркаралинского района"
334
1
3
Приложение 2
к постановлению акимата
Каркаралинского района
от 24 января 2017 года № 20
Перечень организаций Каркаралинского района, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%) от списочной численности работников
Количество рабочих мест для трудоустройства лиц освобожденных из мест лишения свободы
1
Республиканское государственное учреждение "Каркаралинский государственный национальный природный парк"
215
1
2
2
Коммунальное государственное предприятие "Каркаралинская центральная районная больница"
456
1
5
3
Государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков Каркаралинского района"
334
1
3
Приложение 3
к постановлению акимата
Каркаралинского района
от 24 января 2017 года № 20
Перечень организаций Каркаралинского района, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%) от списочной численности работников
Количество рабочих мест для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
1
Республиканское государственное учреждение "Каркаралинский государственный национальный природный парк"
215
1
2
2
Коммунальное государственное предприятие "Каркаралинская центральная районная больница"
456
1
5
3
Государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков Каркаралинского района"
334
1
3
4
Государственное учреждение "Отдел образования Каркаралинского района"
50
1
1
5
Коммунальное государственное казенное предприятие "Каркаралинский сельскохозяйственный колледж имени Мынжасара Адекенова"
86
1
1

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы ауданының әкімі К. Максутов
Қарқаралы ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 24 қаңтардағы
№ 20 қаулысына 1 қосымша
Қылмыстық-атқару жүйесінің пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін Қарқаралы ауданы ұйымдарының тізімі
Ұйымның атауы
Қызмет-керлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі
(% қызмет-керлердің тізімдік санынан)
Қылмыстық-атқару жүйесінің пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1
"Қарқаралы мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" республикалық мемлекеттік мекемесі
215
1
2
2
"Қарқаралы ауданының орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
456
1
5
3
"Қарқаралы ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
334
1
3
Қарқаралы ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 24 қаңтардағы
№ 20 қаулысына 2 қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, жұмыс орындары квотасы белгіленетін Қарқаралы ауданының ұйымдарының тізімі
Ұйымның атауы
Қызмет-керлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі
(% қызмет-керлердің тізімдік санынан)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының саны
1
"Қарқаралы мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" республикалық мемлекеттік мекемесі
215
1
2
2
"Қарқаралы ауданының орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
456
1
5
3
"Қарқаралы ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
334
1
3
Қарқаралы ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 24 қаңтардағы
№ 20 қаулысына 3 қосымша
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын, жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін Қарқаралы ауданының ұйымдарының тізімі
Ұйымның атауы
Қызмет-керлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі (% қызмет-керлердің тізімдік санынан)
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын, жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындарының
саны
1
"Қарқаралы мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" республикалық мемлекеттік мекемесі
215
1
2
2
"Қарқаралы ауданының орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
456
1
5
3
"Қарқаралы ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
334
1
3
4
"Қарқаралы ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
50
1
1
5
"Мыңжасар Әдекенов атындағы Қарқаралы ауылшаруашылық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
86
1
1