Об утверждении перечня работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором
Постановление акимата Улытауского района Карагандинской области от 10 июля 2017 года № 23/16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 июля 2017 года № 4329. Утратило силу постановлением акимата Улытауского района Карагандинской области от 29 марта 2019 года № 2
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Улытауского района Карагандинской области от 29.03.2019 № 2 (вводится в действие с момента официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках", акимат Улытауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором согласно приложению.

Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы
Қарағанды облысы Ұлытау ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 10 шілдедегі № 23/16 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 шілдеде № 4329 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ұлытау ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 29 наурыздағы № 2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ұлытау ауданының әкімдігінің 29.03.2019 № 2 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы "Мемлекеттік сатып алу туралы" Заңдарына сәйкес, Ұлытау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима района Омар Ә.
Приложение
к постановлению акимата
Улытауского района от "10"
июля 2017 года 23/16
Перечень работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором
п/п №
Наименование
1.
Работы:
1.1.
строительство новых и реконструкция имеющихся объектов в рамках бюджетных программ развития
1.2.
капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения
1.3.
разработка проектно-сметной документации либо корректировка имеющейся проектно-сметной документации на строительство и реконструкцию объектов в рамках бюджетных программ развития
1.4.
разработка проектно-сметной документации либо корректировка имеющейся проектно-сметной документации на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения
2.
Услуги:
2.1.
оказание инжиниринговых услуг по ведению технического надзора от имени заказчика при строительстве и реконструкции объектов в рамках бюджетных программ развития
2.2.
оказание инжиниринговых услуг по ведению технического надзора от имени заказчика при проведении капитального и среднего ремонта автомобильных дорог районного значения

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Аудан әкімі Ә. Омар
Ұлытау ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 10 шілдедегі №
23/16 қаулысына қосымша
Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі
р/с №
Атауы
1.
Жұмыстар:
1.1.
бюджеттік даму бағдарламалары шеңберінде жаңа объектілер салу немесе салынғанын қайта құру
1.2.
аудандық маңызы бар автокөлік жолдарын күрделі және орташа жөндеу
1.3.
бюджеттік даму бағдарламалары шеңберінде жаңа объектілер салуға және салынғанын қайта құруға жобалық-сметалық құжаттама жасау не бар жобалық-сметалық құжаттаманы түзету
1.4.
аудандық маңызы бар автокөлік жолдарын күрделі және орташа жөндеуге жобалық-сметалық құжаттама жасау не бар жобалық-сметалық құжаттаманы түзету
2.
Қызметтер:
2.1.
бюджеттік даму бағдарламалары шеңберінде объектілер салу және қайта құру кезінде тапсырыс беруші атынан техникалық қадағалау жүргізу бойынша инжинирингтік қызметтер көрсету
2.2.
аудандық маңызы бар автокөлік жолдарын күрделі және орташа жөндеу кезінде тапсырыс беруші атынан техникалық қадағалау жүргізу бойынша инжинирингтік қызметтер көрсету