Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов на 2017 год
Постановление акимата города Приозерск Карагандинской области от 16 марта 2017 года № 11/70. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 апреля 2017 года № 4203
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат города Приозерск ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2017 жылға арналған мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 16 наурыздағы № 11/70 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 сәуірде № 4203 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, Приозерск қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Для организаций независимо от организационно-правовой формы и формы собственности в процентном выражении от списочной численности работников установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от 2% до 4% согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Приозерск от 21 ноября 2016 года № 45/1 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 декабря 2016 года № 4033, опубликованное в газете "Приозерский вестник" от 23 декабря 2016 года № 51/487).

1. Меншік түріне және меншіктің ұйымдастырушылық-құқықтық нысанына қарамастан ұйымдарда қызметкерлердің тізімдік санынан пайызбен көрсеткенде қосымшаға сәйкес мүгедектер үшін 2%-дан 4%-ға дейінгі көлемде жұмыс орындары квотасы белгіленсін.
2. Приозерск қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қарашадағы № 45/1 "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 5 желтоқсанында № 4033 тіркелген, 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 57/481 "Приозерский вестник" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Казиеву Б.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города К. Камзин
Приложение к постановлению
акимата города Приозерск
от 16 марта 2017 года № 11/70
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для инвалидов
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты
(% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для инвалидов
1.
Коммунальное государственное предприятие "Управление жилищно-комуннального реформирования"

3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.Ә. Қазиеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Қ. Камзин
Приозерск қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 16 наурыздағы
№ 11/70 қаулысына қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны
1.
"Қоммуналдық тұрғын үйлерді қайта қалыптастыру басқармасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны