О внесении изменений в постановление акимата города Кызылорды от 16 марта 2016 года №5067 "Об установлении размеров платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда"
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 9 марта 2017 года № 7334. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 апреля 2017 года № 5777
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Кызылорды от 16 марта 2016 года № 5067 "Об установлении размеров платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5472, опубликовано в газете "Ақмешіт ақшамы" от 27 апреля 2016 года №35, "Кызылорда таймс" от 27 апреля 2016 года №18, информационно-правовой системе Әділет" от 25 мая 2016 года) следующие изменения:
изложить приложение в новой редакции указанного постановления согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель коммунального
государственного учреждения
"Кызылординский городской
отдел жилищно-коммунального
хозяйства и жилищной инспекции"
_________________ Е.К.Бердибаев
"9" март 2017 год
Приложение к постановлению
акимата города Кызылорда
от 9 марта 2017 года №7334
Приложение к постановлению
акимата города Кызылорда
от 16 марта 2016 года №5067
Размеры платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
(из коммунального жилищного фонда)
Адрес жилища из государственного жилищного фонда (из коммунального жилищного фонда)
Год ввода в эксплуатацию
Размеры платы за один квадратный метр в месяц (тенге)
1
2
3
4
1
Город Қызылорда, микрорайон Сырдарья, улица Касымхана, дом №3б

"Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан тұрғын үйдi пайдаланғаны үшiн төлемақы мөлшерлерiн белгiлеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 наурыздағы №5067 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017жылғы 9 наурыздағы № 7334 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 сәуірде № 5777 болып тіркелді
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуiрдегi Заңына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан тұрғын үйдi пайдаланғаны үшiн төлемақы мөлшерлерiн белгiлеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 наурыздағы № 5067 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5472 тіркелген, "Ақмешіт ақшамы" газетінде 2016 жылғы 27 сәуірде №35, "Кызылорда Таймс" газетінде 2016 жылғы 27 сәуірде №18, "Әділет ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 25 мамырда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев
"КЕЛIСIЛДI"
"Қызылорда қалалық тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық
және тұрғын үй инспекциясы
бөлімі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_____________ Е.Қ.Бердібаев
"9" наурыз 2017 жыл
Қызылорда қаласы әкiмдiгiнiң
2017 жылғы 9 наурыздағы
№7334 қаулысына қосымша
Қызылорда қаласы әкiмдiгiнiң
2016 жылғы 16 наурыздағы
№5067 қаулысына қосымша
Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан тұрғын үйдi (коммуналдық тұрғын үй қорынан) пайдаланғаны үшiн төлемақы мөлшерлерi
Мемлекеттiк тұрғын үй қорындағы тұрғын үйдiң (коммуналдық тұрғын үй қорындағы) мекенжайы
Пайдалануға берілген жылы
Айына бiр шаршы метр үшiн төлемақы мөлшерлерi (теңге)
1
2
3
4
1
Қызылорда қаласы, Сырдария мөлтек ауданы, Қасымхан көшесі, №3б үй