О признании утратившими силу некоторых постановлении акимата Кармакшинского района
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 16 июня 2017 года № 500. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 июня 2017 года № 5892
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата района по перечню согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Кармакшинского района" Шерниязова Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района С.Макашов
Приложение к постановлению
акимата Кармакшинского
района № 500 от 16 июня 2017 года
Перечень некоторых постановлений акимата района, признаные утратившими силу
1. Постановление акимата Кармакшинского района от 03 сентября 2015 года № 37 "Об установлении перечня категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением инвалидов, а также размеров льгот" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5136 опубликовано 7 октября 2015 года в газете "Қармақшы таңы" и 26 октября 2015 года в информационно-правовых системе "Әділет")
2. Постановление акимата Кармакшинского района от 09 ноября 2015 года № 95 "Об утверждении регламента акимата Кармакшинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5226 опубликовано 9 декабря 2015 года в газете "Қармақшы таңы" и 28 декабря 2015 года в информационно-правовых системе "Әділет").
3. Постановление акимата Кармакшинского района от 27 апреля 2016 года № 236 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Кармакшинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5508 опубликовано 16 июня 2016 года в информационно-правовых системе "Әділет" и 25 июня 2016 года в газете "Қармақшы таңы").

Қармақшы ауданы әкiмдiгiнiң кейбiр қаулыларының күшi жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 16 маусымдағы № 500 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 маусымда № 5892 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес тізбе бойынша аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Қармақшы ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысы Б. Шерниязовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі С. Мақашов
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 16 маусымдағы
№ 500 қаулысына қосымша
Аудан әкімдігінің кейбір күші жойылды деп танылған қаулылыраның тізбесі
1. Қармақшы ауданы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 03 қыркүйектегі № 37 "Мүгедектерді қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдік шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесін, сондай-ақ, жеңілдіктер мөлшерін белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде № 5136 болып тiркелген, "Қармақшы таңы" газетiнде 2015 жылғы 7 қазанда және 2015 жылғы 26 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Қармақшы ауданы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 09 қарашадағы № 95 "Қармақшы ауданы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде № 5226 болып тiркелген, "Қармақшы таңы" газетiнде 2015 жылғы 9 желтоқсанда және 2015 жылғы 28 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Қармақшы ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 27 сәуірдегі № 236 "Қармақшы ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде № 5508 болып тiркелген, 2016 жылғы 16 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және "Қармақшы таңы" газетiнде 2016 жылғы 25 маусымдағы жарияланған).