О внесении изменения в постановление акимата Жалагашского района от 22 января 2016 года № 10 “О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встречи с избирателями”
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 29 мая 2017 года № 101. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 июня 2017 года № 5882. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 10 августа 2021 года № 151
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 10.08.2021 № 151 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жалагашского района от 22 января 2016 года № 10 “О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встречи с избирателями” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5334, опубликовано 10 февраля 2016 года в газете “Жалағаш жаршысы” и 17 марта 2016 года в информационно-правовой системе “Әділет”) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

“Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде үй-жайлар беру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы №10 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 29 мамырдағы № 101 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 маусымда № 5882 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 10 тамыздағы № 151 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 10.08.2021 № 151 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. “Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде үй-жайлар беру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 10 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5334 болып тіркелген, 2016 жылы 10 ақпанда “Жалағаш жаршысы” газетінде және 2016 жылы 17 наурызда “Әділет” ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района Т. Дуйсебаев
Приложение к постановлению
акимата Жалагашского района
от 29 мая 2017 года № 101
Приложение к постановлению
акимата Жалагашского района
от 22 января 2016 года № 10
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Наименование населенного пункта
Помещения для встреч
1
2
3
1
поселок Жалагаш
Актовый зал коммунального государственного казенного предприятия “Дом культуры имени Конысбека Казантаева Жалагашского районного отдела культуры и развития языков”, расположенного по адресу улица Желтоксан №7
2
поселок Жалагаш

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Т. Дүйсебаев
Жалағаш ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 29 мамырдағы
№ 101 қаулысына қосымша
Жалағаш ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 22 қаңтардағы
№ 10 қаулысына қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Елді мекеннің атау
Кездесу үшін үй-жайлар
1
2
3
1
Жалағаш кенті
Желтоқсан көшесі №7 мекен-жайда орналасқан “Жалағаш аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Қонысбек Қазантаев атындағы Мәдениет үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның акт залы
2
Жалағаш кенті

Актовый зал коммунального государственного учреждения “Школа-лицей №123 имени Темирбека Жургенова Жалагашского районного отдела образования”, расположенного по адресу улица А.Изтилеуовой №18
3
Село Аксу сельского округа Аксу
Актовый зал коммунального государственного учреждения “Средняя школа №116 Жалагашского районного отдела образования”, расположенного по адресу улица Т.Елеусинова №14
4
Село М.Шаменова сельского округа М.Шаменова
Актовый зал коммунального государственного учреждения “Средняя школа №34 имени Абдрашита Бердаулетова Жалагашского районного отдела образования”, расположенного по адресу улица Бухарбай батыра №2
5
Село Каракеткен сельского округа Каракеткен
Актовый зал коммунального государственного казенного предприятия “Сельский клуб Каракеткен аппарата акима сельского округа Каракеткен”, расположенного по адресу улица Игилик №8
6
Село Далдабай сельского округа Каракеткен
Актовый зал коммунального государственного учреждения “Основная школа №115 Жалагашского районного отдела образования”, расположенный по адресу улица Далдабай №49
7
Село Бухарбай батыр сельского округа Бухарбай батыр
Актовый зал коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Бухарбай батыра аппарата акима сельского округа Бухарбай батыра”, расположенного по адресу улица Бухарбай батыра №21
8
Село Аккум сельского округа Аккум
Актовый зал коммунального государственного казенного предприятия “Сельский клуб Аккум аппарата акима сельского округа Аккум”, расположенного по адресу улица Б.Акдаулетова №7А
9
Село Тан сельского округа Тан
Актовый зал коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Тан аппарата акима сельского округа Тан”, расположенного по адресу улица Орынбай жырау №12
10
Село Енбек сельского округа Енбек
Актовый зал коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Аккошкар аппарата акима сельского округа Енбек”, расположенный по адресу улица Т.Дауытбаева №5
11
Село Акарык сельского округа Аламесек
Актовый зал коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Акарык аппарата акима сельского округа Аламесек”, расположенного по адресу улица К.Абишева №26
12
Село Жанадария сельского округа Жанадария
Актовый зал коммунального государственного учреждения “Средняя школа №203 Жалагашского районного отдела образования”, расположенного по адресу улица Достык №20
13
Село Мырзабай ахун сельского округа Мырзабай ахун
Актовый зал коммунального государственного учреждения “Средняя школа №122 Жалагашского районного отдела образования”, расположенного по адресу улица А.Жургенбаева №28
14
Село Мадениет сельского округа Мадениет

А.Ізтілеуова көшесі №18 мекен-жайда орналасқан “Жалағаш аудандық білім бөлімінің Темірбек Жүргенов атындағы №123 мектеп-лицей” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
3
Ақсу ауылдық округінің Ақсу ауылы
Т.Елеусинов көшесі №14 мекен-жайда орналасқан “Жалағаш аудандық білім бөлімінің №116 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
4
М.Шәменов ауылдық округінің М.Шәменов ауылы
Бұқарбай батыр көшесі №2 мекен-жайда орналасқан “Жалағаш аудандық білім бөлімінің Әбдрашит Бердаулетов атындағы №34 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
5
Қаракеткен ауылдық округінің Қаракеткен ауылы
Игілік көшесі №8 мекен-жайда орналасқан “Қаракеткен ауылдық округі әкімі аппаратының Қаракеткен ауылдық клубы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның акт залы
6
Қаракеткен ауылдық округінің Далдабай ауылы
Далдабай көшесі №49 мекен-жайда орналасқан “Жалағаш аудандық білім бөлімінің №115 негізгі мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
7
Бұқарбай батыр ауылдық округінің Бұқарбай батыр ауылы
Бұқарбай батыр көшесі №21 мекен-жайда орналасқан “Бұқарбай батыр ауылдық округі әкімі аппаратының Бұқарбай батыр ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның акт залы
8
Аққұм ауылдық округінің Аққұм ауылы
Б.Ақдаулетов көшесі №7А мекен-жайда орналасқан “Аққұм ауылдық округі әкімі аппаратының Аққұм ауылдық клубы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның акт залы
9
Таң ауылдық округінің Таң ауылы
Орынбай жырау көшесі №12 мекен-жайда орналасқан “Таң ауылдық округі әкімі аппаратының Таң ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның акт залы
10
Еңбек ауылдық округінің Еңбек ауылы
Т.Дауытбаев көшесі №5 мекен-жайда орналасқан “Еңбек ауылдық округі әкімі аппаратының Аққошқар ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның акт залы
11
Аламесек ауылдық округінің Ақарық ауылы
К.Әбішев көшесі №26 мекен-жайда орналасқан, “Аламесек ауылдық округі әкімі аппаратының Ақарық ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның акт залы
12
Жаңадария ауылдық округінің Жаңадария ауылы
Достық көшесі №20 мекен-жайда орналасқан “Жалағаш аудандық білім бөлімінің №203 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
13
Мырзабай ахун ауылдық округінің Мырзабай ахун ауылы
Ә.Жүргенбаев көшесі №28 мекен-жайда орналасқан “Жалағаш аудандық білім бөлімінің №122 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
14
Мәдениет ауылдық округінің Мәдениет ауылы

Актовый зал коммунального государственного учреждения “Школа-лицей №32 имени Илияса Кабылова Жалагашского районного отдела образования”, расположенного по адресу улица Мектеп №61
15
Село имени Темирбека Жургенова сельского округа Макпалкол
Актовый зал коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Темирбека Жургенова аппарата акима сельского округа Макпалкол”, расположенного по адресу улица А.Оналбаева №38
16
Село Жанаталап сельского округа Жанаталап

Мектеп көшесі №61 мекен-жайда орналасқан “Жалағаш аудандық білім бөлімінің №32 Ілияс Қабылов атындағы мектеп-лицей” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
15
Мақпалкөл ауылдық округінің Темірбек Жүргенов атындағы ауылы
Ә.Оңалбаев көшесі №38 мекен-жайда орналасқан “Мақпалкөл ауылдық округі әкімі аппаратының Темірбек Жүргенов ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның акт залы
16
Жаңаталап ауылдық округінің Жаңаталап ауылы

Актовый зал коммунального государственного учреждения “Средняя школа №119 Жалагашского районного отдела образования”, расположенного по адресу улица А.Кожабаева №23
17
Село Аккыр сельского округа Аккыр
Актовый зал коммунального государственного учреждения “Средняя школа №188 Жалагашского районного отдела образования”, расположенного по адресу улица Н.Таспенова №4

Ә.Қожабаев көшесі №23 мекен-жайда орналасқан “Жалағаш аудандық білім бөлімінің №119 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
17
Аққыр ауылдық округінің Аққыр ауылы
Н.Таспенов көшесі №4 мекен-жайда орналасқан “Жалағаш аудандық білім бөлімінің №188 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы