О признании утратившим силу постановления акимата Сырдарьинского района от 07 ноября 2014 года №426 "Об определении перечня должностей"
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 10 апреля 2017 года № 96. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 апреля 2017 года № 5818
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Сырдарьинского района от 07 ноября 2014 года № 426 "Об определении перечня должностей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4805, опубликовано 29 ноября 2014 года в газете "Тіршілік тынысы").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Сырдарьинского района".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Казантаев Г.
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Cырдарьинского
районного маслихата
___________________ Ажикенов Е.
"10" апреля 2017 год

"Лауазымдар тізбесін айқындау туралы" Сырдария ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 07 қарашадағы №426 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 10 сәуірдегі № 96 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 сәуірде № 5818 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Лауазымдар тізбесін айқындау туралы" Сырдария ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 07 қарашадағы № 426 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4805 болып тіркелген, 2014 жылы 29 қарашада "Тіршілік тынысы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Сырдария ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Қазантаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Сырдария аудандық
мәслихатының хатшысы
__________________ Е. Әжікенов
"10" сәуір 2017 жыл