Өмірзақ ауылы әкімінің 2007 жылғы 2 наурыздағы №18 "Өмірзақ ауылы көшелерінің аттарын қайта қою туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Өмірзақ ауылы әкімінің 2017 жылғы 28 маусымдағы № 51 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017жылғы 1 тамызда № 3394 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 тамыздағы № 486 "Құқықтық мониторинг жүргізу қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Өмірзақ ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Өмірзақ ауылы әкімінің 2007 жылғы 2 наурыздағы № 18 "Өмірзақ ауылы көшелерінің аттарын қайта қою туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №11-1-54 болып тіркелген және 2007 жылғы 1 наурыздағы №35-36 "Маңғыстау" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің 1 және 2 қосымшалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Өмірзақ ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Е.Р. Сарыев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімінің
міндетін атқарушы Е. Скендиров
Өмірзақ ауылы әкімінің
2017 жылғы "28" 06
№ 51 шешіміне
қосымша
Р/c
Бау – бақша серіктестігінің
қазіргі атауы
Жоспардағы (жаңа)
тұрғын-үй массивінің атауы
1
"Энергетик" ББС-і
"Рауан" тұрғын-үй массиві
Ескерту: ББС-і – бау-бақша серіктестігі

О внесении изменений в решение акима села Умирзак от 2 марта 2007 года №18 "Өмірзақ ауылы көшелерінің аттарын қайта қою туралы"
Решение акима села Умирзак Мангистауской области от 28 июня 2017 года № 51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 1 августа 2017 года № 3394
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2016 года № 486 "Об утверждении Правил проведения правового мониторинга", аким села Умирзак РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима села Умирзак от 2 марта 2007 года №18 "Өмірзақ ауылы көшелерінің аттарын қайта қою туралы" (зарегестрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11-1-54 и опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 1 марта 2007 года №38-40):
в приложении 1 и 2 указанного решения внесены изменения.
2. Государственное учереждение "Аппарат акима села Умирзак" (Е.Р. Сарыев) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима села Е. Скендиров