О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата
Постановление акимата Костанайской области от 4 января 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 января 2017 года № 6806
В соответствии со статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Костанайской области согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов
Приложение
к постановлению акимата
от 4 января 2017 года № 2
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Костанайской области
1. Постановление акимата Костанайской области от 14 июля 2014 года № 338 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление сельского хозяйства акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4958, опубликовано 15 августа 2014 года в газете "Қостанай таңы").
2. Постановление акимата Костанайской области от 17 ноября 2014 года № 574 "О внесении дополнений в постановление акимата от 14 июля 2014 года № 338 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление сельского хозяйства акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5233, опубликовано 26 декабря 2014 года в газете "Қостанай таңы").
3. Постановление акимата Костанайской области от 19 февраля 2016 года № 67 "О внесении изменений в постановление акимата от 14 июля 2014 года № 338 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление сельского хозяйства акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6216, опубликовано 4 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

Әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 4 қаңтардағы № 2 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 қаңтарда № 6806 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов
Әкімдіктің
2017 жылғы 4 қаңтардағы
№ 2 қаулысына қосымша
Қостанай облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбеci
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 шілдедегі № 338 "Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқыктық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4958 болып тіркелген, 2014 жылғы 15 тамызда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған).
2. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 17 қарашадағы № 574 "Әкімдіктің 2014 жылғы 14 шілдедегі № 338 "Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқыктық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5233 болып тіркелген, 2014 жылғы 26 желтоқсанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған).
3. Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № 67 "Әкімдіктің 2014 жылғы 14 шілдедегі № 338 "Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқыктық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6216 болып тіркелген, 2016 жылғы 4 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).