О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата
Постановление акимата Костанайской области от 10 мая 2017 года № 246. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 мая 2017 года № 7057
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Костанайской области от 3 ноября 2014 года № 547 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5179, опубликовано 12 декабря 2014 года в газете "Қостанай таңы");
2) постановление акимата Костанайской области от 19 февраля 2016 года № 72 "О внесении изменений в постановление акимата от 3 ноября 2014 года № 547 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6197, опубликовано 1 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов

Әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 мамырдағы № 246 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 мамырда № 7057 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 3 қарашадағы № 547 "Қостанай облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 5179 болып тіркелген, 2014 жылғы 12 желтоқсанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) қаулысы;
2) Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № 72 "Әкімдіктің 2014 жылғы 3 қарашадағы № 547 "Қостанай облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 6197 болып тіркелген, 2016 жылғы 1 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов