О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата
Постановление акимата Костанайской области от 17 мая 2017 года № 259. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 июня 2017 года № 7101
В соответствии с Законом Республики Казахстанот 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Костанайской области от 23 ноября 2015 года № 507 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление строительства акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6085, опубликовано 29 декабря 2015 года в газете "Қостанай таңы");
2) постановление акимата Костанайской областиот 25 февраля 2016 года №81 "О внесении изменения в постановление акимата от 23 ноября 2015 года № 507 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление строительства акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6199, опубликовано 5 апреля 2016 года в информационно правовой системе "Әділет").
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов

Әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 17 мамырдағы № 259 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 маусымда № 7101 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мынадай:
1) Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № 507 "Қостанай облысы әкімдігінің құрылыс басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6085 болып тіркелген, 2015 жылғы 29 желтоқсанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған).
2) Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 ақпандағы № 81 "Әкімдіктің 2015 жылғы 23 қарашадағы № 507 "Қостанай облысы әкімдігінің құрылыс басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6199 болып тіркелген, 2016 жылғы 5 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов