О внесении изменений в постановление акимата от 23 июня 2009 года № 233 "Об установлении водоохранных зон и полос реки Тобол, Амангельдинского водохранилища и реки Тогузак на участках под строительство объектов, режима и особых условий их хозяйственного использования"
Постановление акимата Костанайской области от 3 ноября 2017 года № 556. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 ноября 2017 года № 7343. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 3 августа 2022 года № 344
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 03.08.2022 № 344 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 39 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, в целях приведения в соответствие с действующим законодательством акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 23 июня 2009 года № 233 "Об установлении водоохранных зон и полос реки Тобол, Амангельдинского водоохранилища и реки Тогузак на участках под строительство объектов, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3684, опубликовано 21 июля 2009 года в газете "Қостанай таңы") следующие изменения:
заголовок постановления на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
пункты 1 и 2 на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
в приложении 2 к указанному постановлению:
заголовок на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Костанайской области
А. Мухамбетов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Тобол-Торгайская бассейновая
инспекция по регулированию
использования и охране водных
ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
________________ Г. Оспанбекова
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Департамент охраны общественного
здоровья Костанайской области
Комитета охраны общественного
здоровья Министерства
здравоохранения Республики Казахстан"
___________________ О. Бекмагамбетов
Приложение
к постановлению акимата
от 3 ноября 2017 года № 556
Приложение 1
к постановлению акимата
от 23 июня 2009 года № 233
Установление водоохранных зон и полос реки Тобол, Амангельдинского водохранилища и реки Тогузак на участках под строительство объектов
№ п/п
Водный объект, его участок
Водоохранная зона
Водоохранная полоса
Средне-много-летний меженный урез воды
протяженность границы, длина (метр)
протяженность границы, площадь (гектар)
протяженность границы, ширина (метр)
протяженность границы, длина (метр)
Площадь (гектар)
Ширина (метр)
1.
Река Тобол, в пределах земельного участка, отведенного под реконструкцию здания бывшей детской железной дороги под закусочную быстрого обслуживания, расположенного по адресу: город Костанай, улица Пионерская, 57
40

Әкімдіктің 2009 жылғы 23 маусымдағы № 233 "Объектілердің құрылысына арналған телімдерде Тобыл өзенінің, Амангелді су қоймасының және Тоғұзақ өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 3 қарашадағы № 556 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қарашада № 7343 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 3 тамыздағы № 344 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 03.08.2022 № 344 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су кодексінің 39-бабына сәйкес, қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтіру мақсатында Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2009 жылғы 23 маусымдағы № 233 "Объектілердің құрылысына арналған телімдерде Тобыл өзенінің, Амангелді су қоймасының және Тоғұзақ өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3684 болып тіркелген, 2009 жылғы 21 шілдеде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
қаулының мемлекеттік тілдегі тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Объектілердің құрылысына арналған учаскелерде Тобыл өзенінің, Амангелді су қоймасының және Тоғұзақ өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы", орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді;
мемлекеттік тілдегі 1 және 2-тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Объектілердің құрылысына арналған учаскелерде Тобыл өзенінің, Амангелді су қоймасының және Тоғұзақ өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулері 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қостанай қаласы, Қостанай, Денисов және Қарабалық аудандарының аумағындағы объектілердің құрылысына арналған учаскелерде Тобыл өзенінің, Амангелді су қоймасының және Тоғұзақ өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.", орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді;
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 2-қосымшасында:
мемлекеттік тілдегі тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қостанай қаласы, Қостанай, Денисов және Қарабалық аудандарының аумағындағы объектілердің құрылысына арналған учаскелерде Тобыл өзенінің, Амангелді су қоймасының және Тоғұзақ өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары", орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай
облысының әкімі
А. Мұхамбетов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі Су
ресурстары комитетінің Су
ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі
Тобыл-Торғай бассейндік
инспекциясы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ Г. Оспанбекова
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Қоғамдық денсаулық сақтау
комитетінің Қостанай облысы
Қоғамдық денсаулық сақтау
департаменті" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________ О. Бекмағамбетов
Әкімдіктің
2017 жылғы 3 қарашадағы
№ 556 қаулысына қосымша
Әкімдіктің
2009 жылғы 23 маусымдағы
№ 233 қаулысына 1-қосымша
Объектілердің құрылысына арналған учаскелерде Тобыл өзенінің, Амангелді су қоймасының және Тоғұзақ өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу
Р/с№
Су объектісі, оның учаскесі
Су қорғау аймағы
Су қорғау белдеуі
Орташа көп жылдық судың сабалық кемері
шекараның қашықтығы, ұзындығы (метр)
шекараның қашықтығы, алаңы (гектар)
шекараның қашықтығы, ені (метр)
шекараның қашықтығы, ұзындығы (метр)
алаңы (гектар)
Ені (метр)
1.
Тобыл өзені, Қостанай қаласы, Пионерская көшесі, 57 мекенжайы бойынша орналасқан бұрынғы балалар теміржол ғимаратын жылдам қызмет көрсететін асханаға реконструкциялауға бөлінген жер учаскесі шегінде
40