О внесении изменения в постановление акимата города Костаная от 22 июня 20116 года № 1473 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 12 июня 2017 года № 1701. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 июля 2017 года № 7129. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 30 июня 2021 года № 1304
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 30.06.2021 № 1304 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением акимата Костанайской области от 10 февраля 2017 года № 2 и решением маслихата Костанайской области от 10 февраля 2017 года №116 "О переименовании составных частей города Костаная" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6890) акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Костаная от 22 июня 2016 года № 1473 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6550, опубликовано 3 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
приложение к постановлению акимата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Б. Жакупов
Приложение
к постановлению акимата
от 12 июня 2017 года № 1701
Приложение
к постановлению акимата
от 22 июня 2016 года № 1473
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
1. город Костанай, проспект Аль-Фараби, дом 29, в размере 67 (шестьдесят семь тенге) за один квадратный метр общей площади в месяц;
2. город Костанай, улица Пушкина, дом 135, в размере 38 (тридцать восемь тенге) за один квадратный метр общей площади в месяц;
3. город Костанай, улица Наурыз, дом 7, в размере 38 (тридцать восемь тенге) за один квадратный метр общей площади в месяц;
4. город Костанай, улица Воинов-Интернационалистов, дом 2/1, в размере 58 (пятьдесят восемь тенге) за один квадратный метр общей площади в месяц;

Қостанай қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 22 маусымдағы № 1473 "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақылар мөлшерін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 12 маусымдағы № 1701 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 шілдеде № 7129 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 30 маусымдағы № 1304 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 30.06.2021 № 1304 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Қостанай қаласы құрамдас бөліктерін қайта атау туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 ақпандағы № 2 қаулысына және Қостанай облыстық мәслихатының 2017 жылғы 10 ақпандағы № 116 шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6890 болып тіркелген), Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 22 маусымдағы № 1473 "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылғы 21 шілдедегі № 6550 болып тіркелген, 2016 жылғы 3 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланды) келесі өзгеріс енгізілсін:
әкімдік қаулысының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Жақыпов
2017 жылғы 12 маусымдағы
№ 1701 әкімдігінің қаулысына
қосымша
2016 жылғы 22 маусымдағы
№ 1473 әкімдігінің қаулысына
қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
1. Қостанай қаласы, Әл-Фараби даңғылы, 29 үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 67 (алпыс жеті теңге) мөлшерінде;
2. Қостанай қаласы, Пушкин көшесі, 135 үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 38 (отыз сегіз теңге) мөлшерінде;
3. Қостанай қаласы, Наурыз көшесі, 7 үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 38 (отыз сегіз теңге) мөлшерінде;
4. Қостанай қаласы, Воинов-Интернационалистов көшесі, 2/1 үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 58 (елу сегіз теңге) мөлшерінде;

5. город Костанай, улица Текстильщиков, дом 6/1, в размере 82 (восемьдесят две тенге) за один квадратный метр общей площади в месяц;
6. город Костанай, улица Урожайная, дом 33, в размере 43(сорок три тенге) за один квадратный метр общей площади в месяц;
7. город Костанай, улица Урожайная, дом 33/1, в размере 45 (сорок пять тенге) за один квадратный метр общей площади в месяц;
8. город Костанай, проспект Кобыланды батыра, дом 4Б, в размере 52,57 (пятьдесят две тенге, пятьдесят семь тиын) за один квадратный метр общей площади в месяц;
9. город Костанай, проспект Кобыланды батыра, дом 8А, в размере 52,25 (пятьдесят две тенге, двадцать пять тиын) за один квадратный метр общей площади в месяц;
10. город Костанай, улица А. Мирошниченко, дом 3А, в размере 51,75 (пятьдесят одна тенге, семьдесят пять тиын) за один квадратный метр общей площади в месяц.

5. Қостанай қаласы, Текстильщиков көшесі, 6/1 үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 82 (сексен екі теңге) мөлшерінде;
6. Қостанай қаласы, Урожайная көшесі, 33 үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 43 (қырық үш теңге) мөлшерінде;
7. Қостанай қаласы, Урожайная көшесі, 33/1 үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 45 (қырық бес теңге) мөлшерінде;
8. Қостанай қаласы, Қобыланды батыр данғылы, 4Б үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 52,57 (елу екі теңге, елу жеті тиын) мөлшерінде;
9. Қостанай қаласы, Қобыланды батыр данғылы , 8А үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 52,25 (елу екі теңге, жиырма бес тиын) мөлшерінде;
10. Қостанай қаласы, А. Мирошниченко көшесі, 3А үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 51,75 (елу бір теңге, жетпіс бес тиын) мөлшерінде.