О внесении дополнений в постановление акимата района от 21 апреля 2016 года № 65 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности и имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки за счет средств районного бюджета"
Постановление акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 6 июня 2017 года № 156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 июня 2017 года № 7109. Утратило силу постановлением акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 18 апреля 2019 года № 49
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 18.04.2019 № 49 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Алтынсаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Алтынсаринского района от 21 апреля 2016 года № 65 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности и имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки за счет средств районного бюджета" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6381, опубликовано 24 июня 2016 года в районной газете "Таза бұлақ Чистый родник") следующие дополнения:
в приложении к указанному постановлению:
пункт 1 дополнить подпунктом:
"8) заведующий отделением надомного обслуживания."
пункт 2 дополнить подпунктом:
"27) руководитель дошкольной организации образования."
пункт 3 дополнить подпунктами:
"11) художник всех наименований;
12) методист всех наименований;
13) музыкальный руководитель;
14) звукооператор;
15) репетитор по вокалу;
16) заведующий методическим кабинетом;
17) руководитель отдела государственного учреждения и государственного коммунального предприятия сельского значения."
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 января 2017 года.
Аким Алтынсаринского района Б. Ахметов
СОГЛАСОВАНО
Секретарь Алтынсаринского
районного маслихата
________________ Б. Есмуханов

Аудан әкімдігінің 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 65 "Аудандық бюджет қаражаты есебінен азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелерің кешінде жиырма бес пайызға жоғарылатуға құқығы бар әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 маусымдағы № 156 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 маусымда № 7109 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 18 сәуірдегі № 49 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 18.04.2019 № 49 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 139 - бабының 9 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26 - бабына сәйкес Алтынсарин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 65 "Аудандық бюджет қаражаты есебінен азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелерің кешінде жиырма бес пайызға жоғарылатуға құқығы бар әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6381 болып тіркелген, 2016 жылдың 24 маусымында "Таза бұлақ Чистый родник" аудандық газетінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында:
1- тармақ мынадай тармақшасымен толықтырылсын:
"8) үйде қызмет көрсету бөлімшесінің меңгерушісі."
2 - тармақ мынадай тармақшасымен толықтырылсын:
"27) мектепке дейінгі білім беру ұйымының басшысы."
3- тармақ мынадай тармақшалармен толықтырылсын:
"11) барлық атаудағы суретші;
12) барлық атаудағы әдіскері;
13) музыкалық жетекші;
14) дыбыс операторы;
15) вокал бойынша репетитор;
16) әдістемелік кабинетінің меңгерушісі;
17) ауылдық маңызы бар мемлекеттік мекеменің және мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының бөлім басшысы."
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Алтынсарин ауданының әкімі Б. Ахметов
КЕЛІСІЛДІ
Алтынсарин аудандық
мәслихатының хатшысы
_____________ Б. Есмұханов