О бюджете Камыстинского сельского округа Камыстинского района на 2018-2020 годы
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 21 декабря 2017 года № 141. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 января 2018 года № 7449. Заголовок с изменением, внесенным решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 27 апреля 2018 года № 164.
Сноска. В заголовке и по всему тексту слово "Свердловского" заменено соответственно на слово "Камыстинского" решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 27.04.2018 № 164 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Камыстинского сельского округа Камыстинского района на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 97677,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 21097,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 921,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 75659,5 тысяч тенге;
2) затраты – 97677,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 21.12.2018 № 209 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в бюджете Камыстинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2018 год в сумме 68446,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии А. Испамбетов
Секретарь Камыстинского
районного маслихата
С. Кстаубаева
СОГЛАСОВАНО
Аким Камыстинского сельского округа
Камыстинского района
_______________________ Д. Россман
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного планирования
акимата Камыстинского района"
_______________________ К. Нуржанова
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2017 года № 141
Бюджет Камыстинского сельского округа на 2018 год

Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 141 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қаңтарда № 7449 болып тіркелді. Тақырыбына өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 сәуірдегі № 164 шешімімен.
Ескерту. Тақырыпта және бүкіл мәтін бойынша "Свердлов" сөзі тиісінше "Қамысты" сөзіне ауыстырылды Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 27.04.2018 № 164 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 97677,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 21097,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 921,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 75659,5 мың теңге;
2) шығындар – 97677,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде қаржы активтерін сатып алу - 0,0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 21.12.2018 № 209 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен Қамысты ауылдық округінің бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі 68446,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Испамбетов
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Қыстаубаева
КЕЛІСІЛДІ
Қамысты ауданы Қамысты
ауылдық округінің әкімі
_____________ Д. Россман
КЕЛІСІЛДІ
"Қамысты ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ К. Нұржанова
Мәслихаттың
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 141 шешіміне 1-қосымша
Қамысты ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті