О внесении изменений в постановление акимата города Аксу от 12 мая 2015 года № 361/5 "Об утверждении схем и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах города Аксу"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 22 ноября 2017 года № 773/32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 декабря 2017 года № 5726
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3-1) пункта 3 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Аксу от 12 мая 2015 года № 361/5 "Об утверждении схем и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4529, опубликованное 26 июня 2015 года в газетах "Ақсу жолы" и "Новый путь") внести следующие изменения:
пункт 2 указанного постановления на государственном языке изложить в следующей редакции:
"2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімінің қадағалайтын орынбасарына жүктелсін.";
приложение 6 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Аксу Ильину Т.В.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Аксу Н. Дычко
Приложение
к постановлению акимата
города Аксу от 22 ноября
2017 года № 773/32
Приложение 6
к постановлению акимата
города Аксу от 12 мая
2015 года № 361/5
Схема перевозки детей в Жамбылскую среднюю школу,
проживающих в отделениях Коктерек, Донентаева, Сырлыкала
Условные обозначения:

Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 12 мамырдағы "Ақсу қаласының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беру мектептеріне тасымалдау схемалары мен тәртібін бекіту туралы" № 361/5 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 22 қарашадағы № 773/32 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 желтоқсанда № 5726 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 14-бабы 3-тармағының 3-1) тармақшасына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 12 мамырдағы "Ақсу қаласының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беру мектептеріне тасымалдау схемалары мен тәртібін бекіту туралы" № 361/5 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4529 болып тіркелген, "Ақсу жолы" және "Новый путь" газеттерінде 2015 жылғы 26 маусымда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
мемлекеттік тілдегі көрсетілген қаулының 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімінің қадағалайтын орынбасарына жүктелсін.";
көрсетілген қаулының 6-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімінің орынбасары Т.В. Ильинаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қаласының әкімі Н. Дычко
Ақсу қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 22 қарашадағы
№ 773/32 қаулысына
қосымша
Ақсу қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 12 мамырдағы
№ 361/5 қаулысына
6-қосымша
Көктерек, Дөнентаев, Сырлықала бөлімшелерінде тұратын
балаларды Жамбыл орта мектебіне тасымалдау схемасы
Шартты белгілер: