О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Баскамыского сельского округа Актогайского района от 5 мая 2017 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Шубар Кулын" села Баскамыс Баскамыского сельского округа Актогайского района"
Решение акима Баскамыского сельского округа Актогайского района Павлодарской области от 24 августа 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 8 сентября 2017 года № 5621
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Актогайского района № 2-01/208 от 24 июля 2017 года, аким Баскамыского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Шубар Кулын" села Баскамыс Баскамыского сельского округа Актогайского района в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации очагов болезни крупного рогатого скота бешенством.
2. Признать утратившим силу решение акима Баскамыского сельского округа Актогайского района от 5 мая 2017 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Шубар Кулын" села Баскамыс Баскамыского сельского округа Актогайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5525 12 июня 2017 года, опубликовано в районных газетах "Ауыл тынысы" и "Пульс села" 17 июня 2017 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Баскамыского сельского округа С. Нурлыкаимов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного учреждения
"Отдел ветеринарии Актогайского района"
А. Нургазин
"24" августа 2017 года
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного учреждения
"Актогайская районная территориальная инспекция
Комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского хозяйства"
А. Малюкова
"24" августа 2017 года
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности руководителя
республиканского государственного учреждения
"Актогайское районное управление
охраны общественного здоровья
Департамента охраны общественного здоровья
Павлодарской области Комитета
охраны общественного здоровья
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
К. Смагулов
"24" августа 2017 года

Шектеу іс-шараларын алып тастау және Ақтоғай ауданы Басқамыс ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 5 мамырдағы "Ақтоғай ауданының Басқамыс ауылдық округінің Басқамыс ауылының "Шұбар Құлын" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Басқамыс ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 24 тамыздағы № 2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 қыркүйекте № 5621 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес және Ақтоғай ауданының мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бас инспекторының міндетін атқарушы 2017 жылғы 24 шілдедегі № 2-01/208 ұсынымы негізінде, Басқамыс ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара малдың құтырықпен ауыруының ошақтарын жоюға қатысты ветеринарлық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты Ақтоғай ауданының Басқамыс ауылдық округінің Басқамыс ауылының "Шұбар Құлын" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шаралары алып тасталсын.
2. Ақтоғай ауданы Басқамыс ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 5 мамырдағы "Ақтоғай ауданының Басқамыс ауылдық округінің Басқамыс ауылының "Шұбар Құлын" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 12 маусымда № 5525 болып тіркелген, 2017 жылғы 17 маусымда "Ауыл тынысы" және "Пульс села" аудандық газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Басқамыс ауылдық округінің әкімі С. Нұрлықаимов
КЕЛІСІЛДІ:
"Ақтоғай ауданының ветеринария
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
А. Нұрғазин
2017 жылғы "24" тамыз
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
ветеринарлық бақылау және
қадағалау комитетінің Ақтоғай
аудандық аумақтық инспекция"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
А. Малюкова
2017 жылғы "24" тамыз
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Қоғамдық денсаулықты қорғау комитеті
Павлодар облысы қоғамдық денсаулықты
қорғау департаментінің
Ақтоғай аудандық қоғамдық
денсаулықты қорғау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесі басшысының міндетін атқарушы
Қ. Смағұлов
2017 жылғы "24" тамыз