Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Качирскому району
Постановление акимата Качирского района Павлодарской области от 23 января 2017 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 января 2017 года № 5351. Утратило силу постановлением акимата района Тереңкөл Павлодарской области от 17 апреля 2019 года № 120/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)

Качир ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 23 қаңтардағы № 17 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 қаңтарда № 5351 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Тереңкөл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 17 сәуірдегі № 120/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Тереңкөл Павлодарской области от 17.04.2019 № 120/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Правилами квотирования рабочих мест для инвалидов, утвержденными Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498, акимат Качирского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Тереңкөл ауданы әкімдігінің 17.04.2019 № 120/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 бұйрығымен бекітілген Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларына сәйкес, Качир ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов по Качирскому району организациям, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, со списочной численностью работников от пятидесяти до ста человек – в размере двух процентов списочной численности работников, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Качирского района Ибраеву Р.К.

1. Качир ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыскерлердің төмендегідей тізімдік саны бар ұйымдарға елуден жүз адамға дейін - жұмыскерлердің тізімдік санының екі пайызы мөлшерінде қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Качир ауданы әкімінің орынбасары Р.Қ. Ыбыраеваға жүктелсін.