Об определении перечня социально значимых автомобильных сообщений, подлежащих субсидированию в городе Алматы на 2017-2019 годы
Решение ХVI сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 24 мая 2017 года № 102. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 09 июня 2017 года № 1379. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 6 октября 2017 года № 159
Сноска. Утратило силу решением ХХII сессии маслихата города Алматы VI созыва от 06.10.2017 № 159 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" и приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 25 августа 2015 года № 883 "Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров", в целях обеспечения доступного уровня тарифов и возможности свободного передвижения населения на городских и пригородных сообщениях, маслихат города Aлматы VІ-го созыва РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых автомобильных сообщений, подлежащих субсидированию в городе Алматы на 2017-2019 годы, согласно приложению к настоящему решению.
2. Аппарату маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по вопросам труда, занятости и развитию транспорта маслихата города Алматы Р. Бадаеву и заместителя акима города Алматы Р. Тауфикова (по согласованию).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
ХVI-й сессии маслихата
города Алматы VI-го созыва
Ш. Умаров
Секретарь маслихата
города Алматы VI-го созыва
К. Казанбаев
Приложение
к решению XVI-й сессии
маслихата города Алматы
VI-го созыва
от 24 мая 2017 года № 102
Перечень социально значимых автомобильных сообщений, подлежащих

Алматы қаласында субсидиялауға жататын әлеуметтiк маңызы бар автомобиль қатынастарының 2017-2019 жылдарға арналған тізбесін айқындау туралы
VІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХVІ сессиясының 2017 жылғы 24 мамырдағы № 102 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2017 жылғы 09 маусымда № 1379 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 6 қазандағы № 159 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХІI сессиясының 06.10.2017 № 159 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
"Автомобиль көлігі туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 14-бабының 1-тармағының 5) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 25 тамыздағы № 883 "Әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалдарын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың шығындарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, тарифтердің қолжетімді деңгейін, қалалық және қала маңы қатынастарында халықтың еркін жүріп-тұру мүмкіндігін қамтамасыз ету мақсатында, VІ сайланған Aлматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Алматы қаласында субсидиялауға жататын әлеуметтiк маңызы бар автомобиль қатынастарының 2017-2019 жылдарға арналған тізбесі айқындалсын.
2. Алматы қаласы мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және ресми интернет-ресурста жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының еңбек, жұмыспен қамту және көлікті дамыту мәселелері жөніндегітұрақты комиссиясының төрайымы Р. Бадаеваға және Алматы қаласыәкімінің орынбасары Р. Тауфиковке жүктелсін (келісім бойынша).
4. Осы шешім әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының ХVI сессиясының
төрағасы Ш. Умаров
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы Қ. Қазанбаев
VI cайланған Алматы қаласы
мәслихатының XVI
сессиясының
2017 жылғы 24 мамыр
№ 102 шешіміне
қосымша
Алматы қаласында субсидиялауға жататын әлеуметтiк маңызы бар