О признании утратившим силу решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 19 марта 2013 года № 13/5 "О дополнительном предоставлении лекарственных средств отдельным категориям граждан Северо-Казахстанской области при амбулаторном лечении бесплатно"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 14 июня 2017 года N 14/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 июня 2017 года N 4242
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 19 марта 2013 года № 13/5 "О дополнительном предоставлении лекарственных средств отдельным категориям граждан Северо-Казахстанской области при амбулаторном лечении бесплатно" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2236, опубликовано 20 апреля 2013 года в газетах "Солтүстік Қазақстан" и "Северный Казахстан").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХІVсессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата Е. Алпысов
Секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата В. Бубенко

"Солтүстік Қазақстан облысының жеке санаттағы азаматтарына амбулаториялық емделу кезінде қосымша тегін дәрі құралдарын беру туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 19 наурыздағы № 13/5 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2017 жылғы 14 маусымдағы N 14/10 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 маусымда N 4242 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысының жеке санаттағы азаматтарына амбулаториялық емделу кезінде қосымша тегін дәрі құралдарын беру туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 19 наурыздағы № 13/5 шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2236 болып тіркелген, 2013 жылғы 20 сәуірде "Солтүстік Қазақстан" және "Северный Казахстан" газеттерінде жарияланған).
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаттың
ХІV сессиясының төрағасы Е. Алпысов
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаттың
хатшысы В. Бубенко