О внесении изменений и дополнений в решение Исатайского районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 62-VI "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 29 сентября 2017 года № 105-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 октября 2017 года № 3974. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 20 марта 2018 года № 147-VI
Сноска. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 20.03.2018 № 147-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 62-VI "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3749, опубликовано 18 января 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казакстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 962 931" заменить цифрами "6 090 484";
цифры "2 104 929" заменить цифрами "1 776 253";
цифры "37 044" заменить цифрами "39 477";
цифры "3 764" заменить цифрами "4 357";
цифры "3 817 194" заменить цифрами "4 270 397";
в подпункте 2):
цифры "6 057 893" заменить цифрами "6 185 446";
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифры "20 421" заменить цифрами "8 305";
в строке "погашение бюджетных кредитов" цифру "0" заменить цифрами "12 116";
в подпункте 5):
цифры "-115 383" заменить цифрами "-103 267";
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифры "115 383" заменить цифрами "103 267";
в строке "погашение займов" цифру "0" заменить цифрами "12 116";
в пункте 5:
цифры "3 339" заменить цифрами "2 589";
в пункте 6:
цифры "37 597" заменить цифрами "5 000";
в пункте 8:
цифры "20 338" заменить цифрами "34 907";
цифры "57 600" заменить цифрами "56 951";
цифры "104 958" заменить цифрами "215 618";
цифры "15 131" заменить цифрами "18 126";
цифры "11 194" заменить цифрами "13 694";

Исатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 62-VI "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Исатай ауданы мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 105-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 қазанда № 3974 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 147-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 20.03.2018 № 147-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 14 желтоқсандағы №6 2-VI "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3749 санымен тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақтың:
1) тармақшасында:
"5 962 931" сандары "6 090 484" сандарымен ауыстырылсын;
"2 104 929" сандары "1 776 253" сандарымен ауыстырылсын;
"37 044" сандары "39 477" сандарымен ауыстырылсын;
"3 764" сандары "4 357" сандарымен ауыстырылсын;
"3 817 194" сандары "4 270 397" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"6 057 893" сандары "6 185 446" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"таза бюджеттік несиелендіру" деген жолдағы "20 421" сандары "8 305" сандарымен ауыстырылсын;
"бюджеттік несиелерді өтеу" деген жолдағы "0" саны "12 116" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
" -115 383" сандары "-103 267" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "115 383" сандары "103 267" сандарымен ауыстырылсын;
"қарыздарды өтеу" деген жолдағы "0" саны "12 116" сандарымен ауыстырылсын;
5-тармақта:
"3 339" сандары "2 589" сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақта:
"37 597" сандары "5 000" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақта:
"20 338" сандары "34 907" сандарымен ауыстырылсын;
"57 600" сандары "56 951" сандарымен ауыстырылсын;
"104 958" сандары "215 618" сандарымен ауыстырылсын;
"15 131" сандары "18 126" сандарымен ауыстырылсын;
"11 194" сандары "13 694" сандарымен ауыстырылсын;

цифры "27 775" заменить цифрами "186 550";
дополнить строками следующего содержания:
"103 000 тысяч тенге - на обеспечение жильем отдельных категорий граждан;"
"12 200 тысяч тенге – на проведение энергетического аудита в государственных учреждениях;"
в пункте 14:
цифры "580 600" заменить цифрами "606 200";
цифры "997 114" заменить цифрами "1 001 114";
дополнить строками следующего содержания:
"2 000 тысяч тенге - на развитие теплоэнергетической системы;"
"400 тысяч тенге – на развитие объектов спорта;"
"17 903 тысяч тенге – на развитие объектов государственных органов;"
2. Приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

"27 775" сандары "186 550" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге – 103 000 мың теңге;"
"мемлекеттік мекемелерде энергетикалық аудитті жүргізуге – 12 200 мың теңге;"
14-тармақта:
"580 600" сандары "606 200" сандарымен ауыстырылсын;
"997 114" сандары "1 001 114" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға – 2 000 мың теңге;"
"спорт объектілерін дамытуға – 400 мың теңге;"
"мемлекеттік органдардың объектілерін дамытуға – 17 903 мың теңге;"
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства, экономики и бюджета, финансов (А. Рахметов)
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель внеочередной XVI сессии
Исатайского районного маслихата
М. Жиенгазиев
Секретарь Исатайского
районного маслихата
Н. Муханбеталиев
Приложение 1 к решению Исатайского районного маслихата от 29 сентября 2017 года № 105- VI

3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика және бюджет, қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (А. Рахметов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Исатай аудандық мәслихаттың
кезектен тыс XVI сессиясы төрағасы
М. Жиенғазиев
Исатай аудандық мәслихат хатшысы Н. Мұханбеталиев
Исатай аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 29 қыркүйек № 105-VI шешіміне 1 қосымша

15 831
010
Государственная адресная социальная помощь
950
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
8 000
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
6 881
02
Социальная помощь
193 031
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19 373
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
19 373
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
173 658
004
Программа занятости
104 743
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 400
007
Оказание жилищной помощи
200
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 300
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
36 866
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9 705
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
16 444
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
9 117
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
9 117
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 184
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
7 933
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 425 894
01
Жилищное хозяйство
156 026
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
365
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
365
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
105 000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
103 000
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
50 661
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
12 481
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

15 831
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
950
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
8 000
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
6 881
02
Әлеуметтiк көмек
193 031
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
19 373
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
19 373
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
173 658
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
104 743
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 400
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
200
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 300
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
36 866
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
9 705
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
16 444
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
9 117
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
9 117
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 184
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
7 933
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 425 894
01
Тұрғын үй шаруашылығы
156 026
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
365
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
365
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
105 000
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
103 000
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
50 661
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
12 481
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру