О признании утратившими силу некоторых решений Арысского городского маслихата
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 9 февраля 2017 года № 10/66-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 21 февраля 2017 года № 3977
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Арысский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение Арысского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 36/216-V "О льготном проезде на общественном транспорте (кроме такси) обучающихся и воспитанников всех организаций образования очной формы обучения" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2964, опубликованного 7 февраля 2015 года в газете "Арыс ақиқаты") и решение Арысского городского маслихата от 29 сентября 2016 года № 6/35-VІ "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Арыс" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3864, опубликованного 5 ноября 2016 года в газете "Арыс ақиқаты").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата М.Мырзаев
Секретарь городского маслихата А.Байтанаев

Арыс қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2017 жылғы 9 ақпандағы № 10/66-VI шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 ақпанда № 3977 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 7 бабының 5 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арыс қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 36/216-V "Барлық білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысаны бойынша білім алушылары мен тәрбиеленушілерінің қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүрулері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2964 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 7 ақпандағы "Арыс ақиқаты" газетінде жарияланған) шешімінің және Арыс қалалық мәслихатының 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 6/35-VІ "Арыс қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу мен жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға әкетуге, кәдеге жаратуға қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекiту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3864 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 5 қарашадағы "Арыс ақиқаты" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы М.Мырзаев
Қалалық мәслихат хатшысы А.Байтанаев