Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории города Арыс
Постановление акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 11 октября 2017 года № 364. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 23 октября 2017 года № 4240. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Туркестанской области от 9 июня 2020 года № 204
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Туркестанской области от 09.06.2020 № 204 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" и приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории города Арыс согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города С. Дарибай.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города М. Кадырбек
Приложение к постановлению
акимата города Арыс
от 11 октября 2017 года № 364
Специально отведенные места для осуществления выездной
торговли на территории города Арыс
П/н
Наименование города и сельского округа
Места расположения
1
город Арыс
улица Привокзальная, возле старого здания Казпочты
2
город Арыс
на пересечении улиц Азизаева и Шпал завода
3
город Арыс

Арыс қаласы аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 11 қазандағы № 364 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 23 қазанда № 4240 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 9 маусымдағы № 204 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 09.06.2020 № 204 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2-тармағына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 27 бабының 2-тармағына және "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арыс қаласының аумағында көшпелi сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгiленсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкiмiнiң орынбасары С.Дәрібайға жүктелсiн.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қала әкімі М.Қадырбек
Арыс қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 11 қазандағы
№ 364 қаулысына қосымша
Арыс қаласының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
Р/с
Қала және ауыл округінің атауы
Орналасатын орны
1
Арыс қаласы
Привокзальный көшесі, ескі Қазпочта ғимаратының жаны
2
Арыс қаласы
Азизаев көшесі және Шпал зауыт көшелерінің қиылысы
3
Арыс қаласы