О бюджете сельских округов на 2018-2020 годы
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29 декабря 2017 года № 19/132-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 15 января 2018 года № 4402. Прекращено действие в связи с истечекнием срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Арысского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 18/118-VІ "О городском бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4360, Арысский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Акдала на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 891 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 849 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 522 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 20 520 тысяч тенге;
2) затраты – 27 891 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Арысского городского маслихата Туркестанской области от 04.12.2018 № 29/203-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Предусмотреть на 2018 год размер субвенции, передаваемой из городского бюджета в бюджет сельского округа в объеме 18 703 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Арысского городского маслихата Туркестанской области от 09.10.2018 № 27/198-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Утвердить бюджет сельского округа Байыркум на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 241 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 199 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 680 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 37 362 тысяч тенге;
2) затраты – 42 241 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 19/132-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 15 қаңтарда № 4402 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Арыс қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18/118-VІ "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4360 тіркелген шешіміне сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақдала ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 27 891 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 849 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 4 522 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 20 520 мың теңге;
2) шығындар – 27 891 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 :
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 1-тармақ - жаңа редакцияда Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 04.12.2018 № 29/203-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледі).
2. 2018 жылы қалалық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция 18 703 мың теңге көлемінде белгіленсін.
Ескерту. 2-тармақ - жаңа редакцияда Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 09.10.2018 № 27/198-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледі).
3. Байырқұм ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 42 241 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 199 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 680 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 37 362 мың теңге;
2) шығындар – 42 241 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения Арысского городского маслихата Туркестанской области от 04.12.2018 № 29/203-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
12. Предусмотреть на 2018 год размер субвенции, передаваемой из городского бюджета в бюджет сельского округа в объеме 31 452 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 – в редакции решения Арысского городского маслихата Туркестанской области от 09.10.2018 № 27/198-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
13. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить на 2018 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из бюджетов сельских округов, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
14. Государственному учреждению "Аппарат Арысского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 11-тармақ - жаңа редакцияда Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 04.12.2018 № 29/203-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледі).
12. 2018 жылы қалалық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция 31 452 мың теңге көлемінде белгіленсін.
Ескерту. 12-тармақ - жаңа редакцияда Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 09.10.2018 № 27/198-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледі).
13. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек Кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес 2018 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде ауылдық округтердің бюджетінен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
14. "Арыс қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгілеген тәртіппен:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Арыс;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Арысского городского маслихата после его официального опубликования.
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
городского маслихата Г. Ауезова
Приложение 1
к решению Арысского
городского маслихата

3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Арыс қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Арыс қалалық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
15. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Г.Ауезова
Арыс қалалық мәслихатының