Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Ордабасынского района
Постановление акимата Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 18 августа 2017 года № 333. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 25 августа 2017 года № 4199. Утратило силу постановлением акимата Ордабасынского района Туркестанской области от 1 августа 2023 года № 247
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ордабасынского района Туркестанской области от 01.08.2023 № 247 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В заголовок внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется постановлением акимата Ордабасынского района Туркестанской области от 30.12.2020 № 652 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" и приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат Ордабасынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Ордабасынского района согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. В пункт 1 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется постановлением акимата Ордабасынского района Туркестанской области от 30.12.2020 № 652 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Б. Омарбекова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р.Кайпжанов
Приложение к
постановлению акимата
Ордабасынского района
от 18 августа 2017 года
№ 333
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Ордабасынского района

Ордабасы ауданы аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды айқындау туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 18 тамыздағы № 333 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 25 тамызда № 4199 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 1 тамыздағы № 247 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 01.08.2023 № 247 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Қаулының тақырыбы мемлекеттік тілінде жаңа редакцияда, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді - Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 30.12.2020 № 652 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2-тармағына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 27 бабының 2-тармағына және "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Ордабасы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ордабасы ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 30.12.2020 № 652 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Омарбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р.Кайпжанов
Ордабасы ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 18 тамыздағы № 333
қаулысына қосымша
Ордабасы ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Ордабасынского района Туркестанской области от 30.12.2020 № 652 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование сельского округа
Место расположения
1.
Сельский округ Караспан
Населенный пункт Караспан, пересечение улиц С.Байболатова и Ш.Бимырза
2.
Сельский округ Буржар
Населенный пункт Уялыжар, пересечение улиц Толеби и Ж.Жабаева
3.
Сельский округ Женис
Населенный пункт Женис, вдоль улицы С.Кожанова
4.
Сельский округ Бугунь
Населенный пункт Бугунь, вдоль улицы Б.Кенжебаева между зданиями пекарни "Жетибай А" и крестьянского хозяйства "Карабала"
5.
Сельский округ Бадам
Населенный пункт Бадам, вдоль улицы Т.Кабылулы
6.
Сельский округ Торткуль
Населенный пункт Торткуль, вдоль автомобильной дороги Республиканского значения М –32 Самара-Шымкент
7.
Сельский округ Шубар
Населенный пункт Шубар, вдоль улицы Райымбек батыра
8.
Сельский округ Каракум
Населенный пункт Каракум, пересечение улиц Кажымукана и М.Маметовой
9.
Сельский округ Шубарсу
Населенного пункт Шубарсу, вдоль улицы Д.Кунаева
10.
Сельский округ Кажымукан
Населенный пункт Темирлан, вдоль улицы Кажымукана

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 30.12.2020 № 652 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ауыл округінің атауы
Орналасқан орны
1
Қараспан ауыл округі
Қараспан елді мекені, С.Байболатов және Ш.Бимырза көшелерінің қиылысы
2
Бөржар ауыл округі
Ұялыжар елді мекені, Төлеби және Ж.Жабаев көшелерінің қиылысы
3
Жеңіс ауыл округі
Жеңіс елді мекені, С.Қожанов көшесінің бойы
4
Бөген ауыл округі
Бөген елді мекені, Б.Кенжебаев көшесінің бойындағы "Жетібай А" наубайханасы мен "Қарабала" шаруақожалығы ғимаратының арасы
5
Бадам ауыл округі
Бадам елді мекені, Т.Қабылұлы көшесінің бойы
6
Төрткүл ауыл округі
Төрткүл елді мекені, Самара –Шымкент М-32 Республикалық маңызы бар автомобиль жолының бойы
7
Шұбар ауыл округі
Шұбар елді мекені, Райымбек батыр көшесінің бойы
8
Қарақұм ауыл округі
Қарақұм елді мекені, Қажымұқан және М.Маметова көшелерінің қиылысы
9
Шұбарсу ауыл округі
Шұбарсу елді мекені, Д.Қонаев көшесінің бойы
10
Қажымұхан ауыл округі
Темірлан елді мекені, Қажымұқан көшесінің бойы