Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Постановление акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 14 апреля 2017 года № 97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 мая 2017 года № 5020. Утратило силу - постановлением акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 14 ноября 2017 года № 295

2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 97 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 мамырда № 5020 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 қарашадағы № 295 қаулысымен

Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 14.11.2017 № 295 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования ).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Шемонаихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 14.11.2017 № 295 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 2-тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағы 8-1) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Шемонаиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Шемонаихинского района от 26 сентября 2016 года № 218 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4731, опубликовано в газете "Мой город - Шемонаиха" от 01 декабря 2016 года № 48 (166).

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. "2016 жылға мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басылық қаржыландыру және ата-аналық төлемі өлшемін бекіту туралы" Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қыркүйектегі № 218 қаулысының (нормативтік құқықтық актісінің мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 4731 тіркелген, 2016 жылғы 01 желтоқсандағы "Мой город Шемонаиха" газетінің № 48 (166) санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Шемонаихинского района Лисину В.В.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шемонаихинского района А. Токтаров
Приложение к постановлению
акимата Шемонаихинского
района "14" апреля 2017 г.
97
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Размер подушевого финансирования на одного воспитанника в месяц, тенге Количество воспитанников, человек Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге Размер родительской оплаты в месяц, тенге
Детские сады, ясли Мини-центры
республиканский бюджет местный бюджет республиканский бюджет местный бюджет Детские сады, ясли Мини-центры Детские сады, ясли Мини-центры Город Шемонаиха и поселок Усть-Таловка Сельские населенные пункты Мини-центр села Пругерово

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шемонаиха ауданы әкімінің орынбасары В.В. Лисинаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми басылып шығарылған күнен кейін он күнтізбелік күн өткенен кейін күшіне енеді.
Шемонаиха ауданыны әкімі А. Тоқтаров
Шемонаиха ауданы әкімдігінің
"14" сәуір 2017 ж.
97 қаулысына қосымша
"2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Айына бір тәрбиеленушіге шаққандағы қаржыландыру мөлшері, теңге
Тәрбиеленушілердің саны, адам
Айына бір тәрбиеленушіге шығындардың орташа бағасы, теңге
Айына ата-ананың ақы төлеу мөлшері, теңге
Балабақшалар, бөбекжайлар
Шағын орталықтар
республикалық бюджет
жергілікті бюджет
Республикалық бюджет
жергілікті бюджет
Балабақшалар, бөбекжайлар
Шағын орталықтар
Балабақшалар, бөбекжайлар
Шағын орталықтар
Шемонаиха қаласы және Усть-Таловка кентi
Ауылдық елді мекендер
Пруггерово ауылындағы шағын орталық