О внесении изменений и дополнения в решение Уральского городского маслихата от 20 ноября 2013 года № 18-4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Уральск"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 12 мая 2017 года № 11-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 мая 2017 года № 4805. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 12 февраля 2020 года № 40-8
Сноска. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 12.02.2020 № 40-8 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии Законом Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлениями Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", от 13 февраля 2017 года № 52 "Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2017 год областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу" и Указом Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года № 3827 "Перечень профессиональных и иных праздников в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата от 20 ноября 2013 года № 18-4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Уральск" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3376, опубликованное 30 декабря 2013 года в газете "Жайық үні-Жизнь города") следующие изменения и дополнение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Уральск, утвержденных указанным решением:
в пункте 2:
подпункты 11), 12), 13), 14) исключить;
в пункте 8:
подпункт 3) исключить;
в пункте 9:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) больным онкологией, туберкулезом, вирусом иммунодефицита человека, системной красной волчанкой - на основании справки подтверждающей нахождение больного на лечении, без учета доходов в размере 15 МРП;";
дополнить подпунктом 8) следующего содержания:

Орал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 қарашадағы № 18-4 "Орал қаласының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 12 мамырдағы № 11-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 мамырда № 4805 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 12 ақпандағы № 40-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 12.02.2020 № 40-8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы", Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 13 ақпандағы № 52 "Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің 2017 жылға арналған республикалық бюджеттен "Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті ендіруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидаларын бекіту туралы" қаулысына және Қазақстан Республикасының Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы № 3827 "Қазақстан Республикасындағы кәсіби және басқада мейрамдар тізімі" Жарлығына сәйкес, Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 қарашадағы № 18-4 "Орал қаласының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3376 тіркелген, 2013 жылғы 30 желтоқсандағы "Жайық үні" - "Жизнь города" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Орал қаласының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасында:
2 – тармақта:
11),12),13),14) тармақшалар алынып тасталсын;
8 – тармақта:
3) тармақша алынып тасталсын;
9 – тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) онкологиялық ауруларға, туберкулез ауруларына, адамның иммун тапшылығының вирусі ауруларына, жүйелі қызыл волчанка ауруларына –аурудың ем алып жатқанын дәлелдейтін анықтама негізінде табысын есепке алмай 15 АЕК мөлшерінде;";
3) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"3) мүгедек балаға емделуге табыстарын есепке алмай, дәрігерлік –консультациялық комиссияның қорытындысы негізінде, комиссия белгіленген мөлшерінде;";
мынадай мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:

"8) инвалидам и детям инвалидам, направленным на санаторно-курортное лечение за пределы области в соответствии с индивидуальной программой реабилитации, выплата производится на основании предъявления проездных документов (билетов) в размере стоимости места плацкартного вагона от пункта выезда до места назначения и обратно.";
пункт 24 исключить;
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Уральск:
в приложении 1 пятую графу изложить в следующей редакции:
"5. Второе воскресенье сентября – День семьи единовременно";
в приложении 3 двадцать вторую графу изложить в следующей редакции:
"6. Детям – инвалидам получающим специальные социальные услуги согласно индивидуальной программы реабилитации инвалида и детям-инвалидам обучающимся на дому согласно заключения ПМПК (Психолого-медико-педагогической консультации) 10 000".
2. Руководителю аппарата Уральского городского маслихата (С.Давлетов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии С.Доля
Секретарь маслихата А.Аубекеров
"СОГЛАСОВАНО"
Заместитель акима
Западно-Казахстанской области      М.Токжанов
"15" мая 2017 года

"8) жеке оңалту бағдарламасына сәйкес, санаторлық-курорттық емделуге облыс аумағынан басқа жаққа жолданған мүгедектерге және мүгедек балаларға жол жүру құжаттарын (билеттер) ұсынған кезде, шығу пунктінен межелі орынға дейін және қайтуға дейін плацкарттық вагон орны бағасы мөлшерінде төлем жүргізіледі.".
24 - тармақ алынып тасталсын;
Орал қаласының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасында:
1 - қосымшасындағы бесінші баған мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Қыркүйектің екінші жексенбісі – Отбасы күні біржолғы";
3 - қосымшасындағы жиырма екінші баған мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Арнаулы әлеуметтік көмек алатын мүгедек балаларға мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасы және үйде оқитын мүгедек балаларға ПДПК (психологиялық-дәрігерлік-педогогикалық консультация қорытындысы) негізінде 10 000".
2. Орал қалалық мәслихаты аппаратының басшысы (С.Давлетов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Доля
Мәслихат хатшысы А. Әубекеров
КЕЛІСІЛДІ
Батыс Қазақстан
облысы әкімінің орынбасары      М.Тоқжанов
2017 жылғы "15" мамыр