О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 11-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 октября 2017 года № 15-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 октября 2017 года № 4927. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 февраля 2018 года № 20-2
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20.02.2018 № 20-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 22 декабря 2016 года №11-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4641, опубликованное 16 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 658 894 тысячи тенге:
налоговые поступления – 323 780 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 320 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 900 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 328 894 тысяч тенге;
2) затраты – 3 670 254 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35 163 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 57 860 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22 697 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -46 523 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46 523 тысячи тенге:
поступление займов – 57 860 тысяч тенге;
погашение займов – 32 183 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 20 846 тысяч тенге.";
в пункте 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в районном бюджете на 2017 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 265 170 тысяч тенге:";
абзац пятый изложить в следующей редакции:

Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 11-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 қазандағы № 15-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 қазанда № 4927 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 ақпандағы № 20-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 20.02.2018 № 20-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 11-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4641 тіркелген, 2017 жылғы 16 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 658 894 мың теңге:
салықтық түсімдер – 323 780 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 320 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 900 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 328 894 мың теңге;
2) шығындар – 3 670 254 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35 163 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 57 860 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –22 697 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 46 523 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46 523 мың теңге:
қарыздар түсімі – 57 860 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 32 183 мың теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 20 846 мың теңге.";
4-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Аудандық бюджетте 2017 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 265 170 мың теңге ескерілсін:";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника – 2 054 тысячи тенге;";
дополнить абзацем двенадцатым следующего содержания:
"на расширение перечня технических вспомогательных средств – 461 тысяча тенге.";
в пункте 5:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в районном бюджете на 2017 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 755 694 тысячи тенге:";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"на проведение инженерно-геодезических, инженерно-геологических изысканий и разработка проектно-сметной документации "Строительство водопровода от скважин села Ашиктогай до села Жанакуш Чингирлауского района" – 8 688 тысяч тенге;";
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"на капитальный ремонт дорог по улицам Тайманова, Датова, Шевцова, Клышева, Куантаева, Утемисова, Амангельды, Кунанбаева села Шынгырлау – 236 997 тысяч тенге;";
абзац девятый изложить в следующей редакции:
"для внедрения элективного курса "Робототехника" и на приобретение дополнительных элементов к комплекту робототехника – 2 398 тысяч тенге;";
абзац десятый изложить в следующей редакции:
"для обеспечения учащихся качественной питьевой водой (приобретение диспенсоров, бутилированной воды, установка фантанчиков) – 2 677 тысяч тенге;";
абзац двенадцатый изложить в следующей редакции:
"на строительство 30-ти одноквартирных жилых домов в восточной части села Шынгырлау (привязка с корректировкой) – 270 324 тысячи тенге;";
дополнить абзацами двадцатым, двадцать первым следующего содержания:
"на изготовление проектно-сметной документации, государственной экспертизы "Капитальный ремонт дорог по улицам Муратбаева и Датова в селе Шынгырлау" – 7 497 тысяч тенге;
на реконструкцию водопровода села Тасмола Чингирлауского района – 30 871 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (С.Шагиров) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии К.Жазыкбаев
Секретарь маслихата Г.Волкогон
Приложение
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 9 октября 2017 года № 15-1
Приложение 1
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 22 декабря 2016 года № 11-1
Районный бюджет на 2017 год
тысяч тенге
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма

"оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 2 054 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он екінші абзацпен толықтырылсын:
"техникалық көмекшi құралдар тiзбесiн кеңейтуге – 461 мың теңге.";
5-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Аудандық бюджетте 2017 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 755 694 мың теңге ескерілсін:";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Шыңғырлау ауданы Ашықтоғай ұңғымасынан Жаңакөш ауылына дейін су құбырының құрылысы" бойынша жобалық сметалық құжаттама жасақтау және инженерлік-геодезиялық, инженерлік-геологиялық зерттеулер жүргізуге – 8 688 мың теңге.";
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Шыңғырлау ауылының Тайманов, Датұлы, Шевцов, Қылышев, Қуантаев, Өтемісов, Амангелді, Құнанбаев көшелерінің жолдарын күрделі жөндеуге – 236 997 мың теңге;";
тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
""Робототехника" элективті курсын енгізуге және робототехника жиынтығына қосымша элементтер алуға – 2 398 мың теңге;";
оныншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"оқушыларды сапалы ауыз сумен қамтамасыз етуге (диспенсерлер, бөтелкедегі су алуға, фантандар қондыруға) – 2 677 мың теңге;";
он екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Шыңғырлау ауылының шығыс бөлігіндегі бір пәтерлі 30 тұрғын үйдің құрылысына (түзетілген байламмен) – 270 324 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырмасыншы, жиырма бірінші абзацтармен толықтырылсын:
""Шыңғырлау ауылындағы Мұратбаев және Датұлы көшелерінің жолдарын күрделі жөндеуге" жобалық-сметалық құжаттарын, мемлекеттік сараптамасын әзірлеуге – 7 497 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы Тасмола ауылында су құбырын қайта құруға – 30 871 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Шағиров) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ.Жазықбаев
Мәслихатхатшысы Г.Волкогон
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
9 қазандағы № 15-1 шешіміне
қосымша
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының 2016 жылғы
22 желтоқсандағы № 11-1
шешіміне 1- қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджеті
мың теңге
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Сомасы