О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2007 года № 235 "Об утверждении форм технического паспорта"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 27 декабря 2018 года № 1609. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2018 года № 18115. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 440.
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 30.06.2023 № 440 (вводится в действие с 01.07.2023).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2007 года № 235 "Об утверждении форм технического паспорта" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4937, опубликовано от 24 октября 2007 года № 163 (1366) в "Юридической газете") следующее изменение:
Форму технического паспорта (Ф-3), утвержденную указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту регистрационной службы и организации юридических услуг Министерства юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр юстиции
Республики Казахстан
М. Бекетаев
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство информации и коммуникаций
Республики Казахстан
____________
"___" _________ 2018 года
приложение к приказу
Министра юстиции
Республики Казахстан
от 27 декабря 2018 года № 1609
Утвержден приказом
исполняющего обязанности
Министра юстиции
Республики Казахстан
от 24 августа 2007 года № 235
Форма
Ф-3
______________________________________________________________
(наименование государственного предприятия)
ТЕХНИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ (Ф-3)
на квартиру (комнату (-ы) в многоквартирном жилом доме (общежитии)

"Техникалық паспорттардың нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушының 2007 жылғы 24 тамыздағы № 235 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 1609 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 18115 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 440 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 30.06.2023 № 440 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Техникалық паспорттардың нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушының 2007 жылғы 24 тамыздағы № 235 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4937 болып тіркелген, 2007 жыл 24 қазанда № 163 (1192) "Заң газетінде" жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген техникалық паспорттың (Н-3) нысаны осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі және заң қызметін ұйымдастыру департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкісіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Әділет министрінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
М. Бекетаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және коммуникациялар
министрлігі
____________
2018 жылғы "__"________
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2018 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 1609 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
міндетін атқарушының
2007 жылғы 24 тамыздағы № 235
бұйрығымен бекітілген
Н-3 нысаны
____________________________________________________________________
(мемлекеттік кәсіпорынның атауы) Көп пәтерлі тұрғын үйдегі (жатақханадағы) пәтерге (бөлмеге (-лерге)
ТЕХНИКАЛЫҚ ПАСПОРТ (Н-3)

1. Область _______________________________________________________________
2. Район _________________________________________________________________
3. Город (поселок, населенный пункт) ________________________________________
4. Район в городе _________________________________________________________
5. Адрес _________________________________________________________________
6. Кадастровый номер _____________________________________________________
7. Инвентарный номер ____________________________________________________
ПЛАН КВАРТИРЫ (КОМНАТ (-Ы)
Масштаб _________
Материал стен: ________ Этаж: _____ Этажность: _____ Год постройки: ______
Экспликация
наименование
общая
площадь
жилая
площадь
нежилая
площадь
лоджия
балкон
Итого
Дата выдачи "___" ___________ _____ г.
Директор: ____________________________________________
(Фамилия Имя Отчество (при его наличии, подпись)
Начальник отдела: __________________________________________ М.П.
(Фамилия Имя Отчество (при его наличии, подпись)
Исполнитель: ____________________________________________
(Фамилия Имя Отчество (при его наличии, подпись)

1. Облысы_________________________________________________________________
2. Ауданы_________________________________________________________________
3. Қаласы (кенті, елді мекені)_________________________________________________
4. Қаладағы аудан __________________________________________________________
5. Мекен-жайы_____________________________________________________________
6. Кадастрлық нөмірі________________________________________________________
7. Түгендеу нөмірі__________________________________________________________
ПӘТЕРДІҢ (БӨЛМЕНІҢ (-ЛЕРДІҢ) ЖОСПАРЫ
Масштабы _________
Қабырға материалы: ______ Қабаты: ___ Қабаттылығы: ___ Салынған жылы:____
Экспликациясы
N
атауы
жалпы ауданы
тұрғын ауданы
тұрғын емес ауданы
лоджия
балкон
Қорытынды
Берген күні "____" ______________ _______ж.
Директор: _______________________________
(Тегі Аты Әкесінің Аты ол болған кезде, қолы)
Бөлім бастығы: ___________________________
М.О. (Тегі Аты Әкесінің Аты ол болған кезде, қолы)
Орындаушы: _____________________________
(Тегі Аты Әкесінің Аты ол болған кезде, қолы)