О признании утратившим силу совместного постановления акимата города Астаны от 22 августа 2008 года № 66 и решения маслихата города Астаны от 18 августа 2008 года № 134/21-IV "О границах районов в городе Астане"
Совместное решение маслихата города Астаны от 27 февраля 2018 года № 234/28-VI и постановление акимата города Астаны от 26 февраля 2018 года № 06-353. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 14 марта 2018 года № 1164
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 6 февраля 2017 года № 418 "Об изменении границ города Астаны" акимат города Астаны ПОСТАНОВИЛ и маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу совместное постановление акимата города Астаны от 22 августа 2008 года № 66 и решение маслихата города Астаны от 18 августа 2008 года № 134/21-IV "О границах районов в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 547, опубликовано 21 августа 2008 года в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана").
2. Руководителю Государственного учреждения "Аппарат акима города Астаны" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) направление копии настоящего постановления в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии для официального опубликования в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории города Астаны;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Астаны после его официального опубликования;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в территориальный орган юстиции сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Настоящее совместное постановление акимата города Астаны и решение маслихата города Астаны вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны _____________ А.Исекешев
"___" ______________ 2018 года
Председатель сессии маслихата города Астаны
_________________________ Р. Умербаева
"___" ______________ 2018 года
Секретарь маслихата города Астаны
______
___________________ Ж. Нурпиисов
"___" ______________ 2018 года

"Астана қаласындағы аудан шекарасы туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 22 тамыздағы № 66 қаулысының және Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 18 тамыздағы № 134/21-IV шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы № 234/28-VI және Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 26 ақпандағы № 06-353 бірлескен шешімі және қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 наурызда № 1164 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Астана қаласының шекараларын өзгерту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 6 ақпандағы № 418 Жарлығына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астана қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 22 тамыздағы № 66 қаулысының және Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 18 тамыздағы № 134/21-IV "Астана қаласындағы аудан шекарасы туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 547 болып тіркелген, 2008 жылғы 21 тамызда "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Астана қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының көшірмесін мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Астана қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялау үшін жіберуді;
4) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
5) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде аумақтық әділет органына осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен Астана қаласы әкімдігінің қаулысы және Астана қаласы мәслихатының шешімі әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі
_______________________ Ә. Исекешев
2018 жылғы "___" ______________
Астана қаласы мәслихаты сессиясының төрайымы
_______________________ Р. Өмірбаева
2018 жылғы "___" ______________
Астана қаласы мәслихатының хатшысы
_______________________ Ж. Нұрпейісов
2018 жылғы "___" ______________