О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 24 ноября 2016 года № 6С-11-3 "О повышении (понижении) ставок земельного налога на земельные участки населенных пунктов Астраханского района"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 9 февраля 2018 года № 6С-31-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 февраля 2018 года № 6440
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "О повышении (понижении) ставок земельного налога на земельные участки населенных пунктов Астраханского района" от 24 ноября 2016 года № 6С-11-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5643, опубликовано 10 января 2017 года в районной газете "Маяк") следующие изменения:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:";
в заголовке и по всему тексту на казахском языке внести изменения, текст на русском языке не меняется.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Астраханского районного
маслихата
В.Путинцева
Секретарь Астраханского
районного маслихата
М.Кожахмет
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Астраханского района
Н.Сеилов
09.02.2018 г.

Астрахан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 қарашадағы № 6С-11-3 "Астрахан ауданының елді мекендерінің жер учаскелеріне жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату (төмендету) туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 ақпандағы № 6С-31-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 ақпанда № 6440 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 510 бабына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "Астрахан ауданының елді мекендерінің жер учаскелеріне жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату (төмендету) туралы" 2016 жылғы 24 қарашадағы № 6С-11-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5643 тіркелген, 2017 жылғы 10 қаңтарда аудандық "Маяк" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
кіріспе жаңа редакцияда баяндалсын:
""Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 510 бабына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "жоғарылату", "(төмендету)", "жоғарылатылсын", "(төмендетілсін)", "төмендету" сөздері "арттыру", "(азайту)", "арттырылсын", "(азайтылсын)", "азайту" сөздеріне ауыстырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихаты
сессиясының төрайымы
В.Путинцева
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Қожахмет
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының
әкімі
Н.Сейілов
09.02.2018 ж.