Об образовании избирательных участков
Решение акима Буландынского района Акмолинской области от 26 декабря 2018 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 декабря 2018 года № 6982. Утратило силу решением акима Буландынского района Акмолинской области от 10 марта 2021 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Буландынского района Акмолинской области от 10.03.2021 № 2 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии cо статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", аким Буландынского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Буландынского района, согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Буландынского района "Об образовании избирательных участков" от 3 декабря 2015 года № 24 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5125, опубликовано 25 декабря 2015 года в районных газетах "Бұланды таңы" и "Вести Бұланды").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Буландынского района Саршаева К.А.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Ж.Нуркенов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Буландынской
районной территориальной
избирательной комиссии
К.Сарманов
"26" декабря 2018 год
Приложение
к решению акима
Буландынского района
от 26 декабря 2018 года
№ 10
Избирательные участки на территории Буландынского района
Сноска. Приложение в редакции решения акима Буландынского района Акмолинской области от 15.12.2020 № 12 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1.
Избирательный участок № 277
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица Сакена Сейфуллина, 36, здание государственного коммунального казенного предприятия "Буландынский районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Буландынского района
Границы: улица Малика Габдуллина - 3, 5, 7/1, 7/2, 10, 11/1, 11/2, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48; 1 переулок Малика Габдуллина - 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; 2 переулок Малика Габдуллина - 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24; улица Михаила Яглинского - 46, 48, 52, 54, 60, 62, 64, 65/1, 65/2, 67, 75, 75А/5, 75А/6, 75А/7, 77, 81, 83, 85, 93, 95, 99, 101, 107, 109, 111, 113, 115, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 139, 141, 145, 149, 153; улица Луговая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 36А, 36Б, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 85, 89А, 91, 93, 95; улица Амангельды Иманова - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 15А, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 105, 109; улица Станционная - 19; улица 2-ая Станционная - 2/1, 2/2, 4/1, 4/3, 5, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; 2 переулок Станционный - 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27; улица 9 Мая - 2В, 2В/1, 2В/2, 2А/1, 2А/2, 2/1, 2/2, 2Б/1, 2Б/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 20Г, 21, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81; улица Садовая - 1, 2, 3, 5, 7, 8, 8А, 9, 12А, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 46А, 48, 49, 50, 51А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 90, 91, 93, 95; 1 переулок Садовой - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; 2 переулок Садовой - 1, 2/1, 2/2, 2/3, 2А/1, 2А/2, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 19; 3 переулок Садовой - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22; 4 переулок Садовой - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; 5 переулок Садовой - 1У, 2А, 2В; улица 2-ая Садовая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11Б; улица Сакена Сейфуллина - 47, 49, 51, 53, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 77, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 91, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104; улица Интернациональная - 91, 92, 95, 97, 98, 101, 104, 105.
2.
Избирательный участок № 278
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица Михаила Яглинского, 19, здание коммунального государственного учреждения "Школа - лицей имени Балуана Шолака" акимата Буландынского района.

Сайлау учаскелерін құру туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 10 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 6982 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімінің 2021 жылғы 10 наурыздағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімінің 10.03.2021 № 2 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23 бабына сәйкес, Бұланды ауданының әкiмi ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Бұланды ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Бұланды ауданы әкімінің 2015 жылғы 3 желтоқсандағы № 24 "Сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5125 болып тіркелген, 2015 жылғы 25 желтоқсанда "Бұланды таңы" және "Вести Бұланды" аудандық газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бұланды ауданы әкімі аппаратының басшысы Қ.А.Саршаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж.Нұркенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
Қ.Сарманов
"26" желтоқсан 2018 жыл
Бұланды ауданы әкімінің
2018 жылғы 26 желтоқсан
№ 10 шешіміне
қосымша
Бұланды ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімінің 15.12.2020 № 12 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1.
№ 277 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Сәкен Сейфуллин көшесі, 36, Бұланды ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Бұланды аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Мәлік Ғабдуллин көшесі - 3, 5, 7/1, 7/2, 10, 11/1, 11/2, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48; Мәлік Ғабдуллин 1 тұйық көшесі- 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Мәлік Ғабдуллин 2 тұйық көшесі- 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24; Михаил Яглинский көшесі - 46, 48, 52, 54, 60, 62, 64, 65/1, 65/2, 67, 75, 75А/5, 75А/6, 75А/7, 77, 81, 83, 85, 93, 95, 99, 101, 107, 109, 111, 113, 115, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 139, 141, 145, 149, 153; Луговая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 36А, 36Б, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 85, 89А, 91, 93, 95; Амангелді Иманов көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 15А, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 105, 109; 2-ші Станционная көшесі - 2/1, 2/2, 4/1, 4/3, 5, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Станционный көшесі - 19; Станционный 2 тұйық көшесі - 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27; 9 Май көшесі - 2 В, 2В/1, 2В/2, 2А/1, 2А/2, 2/1, 2/2, 2Б/1, 2Б/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 20Г, 21, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81; Садовая көшесі - 1, 2, 3, 5, 7, 8, 8А, 9, 12А, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 46А, 48, 49, 50, 51А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 90, 91, 93, 95; Садовая 1 тұйық көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Садовая 2 тұйық көшесі - 1, 2/1, 2/2, 2/3, 2А/1, 2А/2, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 19; Садовая 3 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22; Садовая 4 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Садовая 5 тұйық көшесі - 1У, 2А, 2В; 2-ші Садовая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11Б; Сәкен Сейфуллин көшесі - 47, 49, 51, 53, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 77, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 91, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104; Интернациональная көшесі - 91, 92, 95, 97, 98, 101, 104, 105.
2.
№ 278 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы Михаил Яглинский көшесі, 19, Бұланды ауданы әкімдігінің "Балуан Шолақ атындағы мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Некрасова - 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 87, 89; 1 переулок Некрасова - 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 12, 15, 17, 19; 2 переулок Некрасова - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16; улица Кенесары - 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64/1, 64/2, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91; 1 переулок Кенесары - 1, 3, 4, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16; улица Михаила Яглинского - 1А/1, 1А/2, 8, 10, 11, 17, 19, 23А, 24, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 26/5, 26/6, 26/7, 26/8, 26/9, 26/10, 26/11, 26/12, 26/13, 26/14, 26/15, 26/16, 28, 34, 43, 45, 47, 49, 53, 59; улица Сакена Сейфуллина - 2, 9, 12, 14, 16, 29/1, 29/2, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 76, 78; улица Фрунзе - 5, 7, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 39; 1 переулок Станционный - 7, 16, 20; улица Правды - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 25, 26, 27, 28/1, 28/2, 29, 29/1, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 49, 51, 52, 54; улица Интернациональная - 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 16А, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 63, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 79, 82, 89; улица Мирона Кима - 1, 2, 4, 6, 8/1, 8/3, 9, 15, 16, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 28; улица Урицкого - 1, 2, 3, 4/1, 4/3, 5, 6/2, 6/4, 7, 8, 10, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17/2, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 49, 50, 51, 53, 55; 1 переулок Урицкого - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 15, 18, 20; улица Попова - 1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 20, 28; улица Шокана Уалиханова - 2, 4, 6, 7Г, 8, 10, 10А, 12, 13, 20, 22, 24, 26, 28, 29,30; улица Чехова - 2Б, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 20; улица Чапаева - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 7А, 23, 24, 29, 30, 31, 32, 34, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57; станция 26 разъезд - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20.
3.
Избирательный участок № 279
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица Парковая, 2, здание коммунального государственного учреждения "Специализированная Буландынская детско - юношеская спортивная школа" управления физической культуры и спорта Акмолинской области.

Шекаралары: Некрасов көшесі - 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 87, 89; Некрасов 1 тұйық көшесі - 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 12, 15, 17, 19; Некрасов 2 тұйық көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16; Кенесары көшесі - 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64/1, 64/2, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91; Кенесары 1 тұйық көшесі - 1, 3, 4, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16; Михаил Яглинский көшесі - 1А/1, 1А/2, 8, 10, 11, 17, 19, 23А, 24, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 26/5, 26/6, 26/7, 26/8, 26/9, 26/10, 26/11, 26/12, 26/13, 26/14, 26/15, 26/16, 28, 34, 43, 45, 47, 49, 53, 59; Сәкен Сейфуллин көшесі - 2, 9, 12, 14, 16, 29/1, 29/2, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 76, 78; Фрунзе көшесі - 5, 7, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 39; Станционный 1 тұйық көшесі - 7, 16, 20; Правда көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 25, 26, 27, 28/1, 28/2, 29, 29/1, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 49, 51, 52, 54; Интернациональная көшесі - 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 16А, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 63, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 79, 82, 89; Мирон Ким көшесі - 1, 2, 4, 6, 8/1, 8/3, 9, 15, 16, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 28; Урицкий көшесі - 1, 2, 3, 4/1, 4/3, 5, 6/2, 6/4, 7, 8, 10, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17/2, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 49, 50, 51, 53, 55; Урицкий 1 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 15, 18, 20; Попов көшесі - 1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 20, 28; Шоқан Уәлиханов көшесі - 2, 4, 6, 7Г, 8, 10, 10А, 12, 13, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30; Чехов көшесі - 2Б, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 20; Чапаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 7А, 23, 24, 29, 30, 31, 32, 34, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57; 26 жолайрық бекеті - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20.
3.
№ 279 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Парковая көшесі, 2, Ақмола облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Мамандандырылған Бұланды балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Маншук Маметовой - 3, 4, 6, 13, 15/1, 16, 17, 18, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98; улица Шевченко - 3, 4, 10, 11, 18, 22, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 48,49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 93, 96, 97, 99, 101; 1 переулок Шевченко - 3, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29; 2 переулок Шевченко - 6, 10; улица Матросова - 2, 3, 5, 8, 9, 10, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79; улица Московская - 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 54/2, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 68; улица Орджоникидзе - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41; улица Интернациональная - 106, 107, 108, 109, 110, 111, 114, 115, 116, 118, 120, 121; улица Сакена Сейфуллина - 108, 109, 110, 112, 113, 114, 116, 119, 122, 124, 133, 134, 136, 140, 141, 141А, 141Б, 143, 143/2, 145, 145/2, 146, 147/1, 147/2, 147/3, 148, 149, 152, 168; улица Парковая - 1Б, 2А, 3, 4, 4Д, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 15; улица Лесная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 6А, 7, 7Д, 8, 9А, 9В, 10, 10/1, 10/2, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 18, 19/1, 19/2, 20, 22, 24, 25, 26, 26А, 27, 27Е, 27К, 30, 30А, 31Д, 31Е, 34, 37, 38, 39, 40, 42; микрорайон Болашак - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21; улица Ивана Остроконя - 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 11/1, 11/2, 11/4, 12/2, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19/1, 19/2; улица Дзержинского - 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23А, 24, 25, 28/1, 28/3, 28/4.
4.
Избирательный участок № 280
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица Мира, 13, здание коммунального государственного учреждения "Школа - гимназия города Макинска" акимата Буландынского района.

Шекаралары: Мәншүк Мәметова көшесі - 3, 4, 6, 13, 15/1, 16, 17, 18, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98; Шевченко көшесі - 3, 4, 10, 11, 18, 22, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 93, 96, 97, 99, 101; Шевченко 1 тұйық көшесі - 3, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29; Шевченко 2 тұйық көшесі - 6, 10; Матросов көшесі - 2, 3, 5, 8, 9, 10, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79; Московская көшесі - 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 54/2, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 68; Орджоникидзе көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41; Интернациональная көшесі - 106, 107, 108, 109, 110, 111, 114, 115, 116, 118, 120, 121; Сәкен Сейфуллин көшесі - 108, 109, 110, 112, 113, 114, 116, 119, 122, 124, 133, 134, 136, 140, 141, 141А, 141Б, 143, 143/2, 145, 145/2, 146, 147/1, 147/2, 147/3, 148, 149, 152, 168; Парковая көшесі - 1Б, 2А, 3, 4, 4Д, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 15; Лесная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 6А, 7, 7Д, 8, 9А, 9В, 10, 10/1, 10/2, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 18, 19/1, 19/2, 20, 22, 24, 25, 26, 26А, 27, 27Е, 27К, 30, 30А, 31Д, 31Е, 34, 37, 38, 39, 40, 42; Болашақ шағын ауданы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21; Иван Остроконь көшесі - 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 11/1, 11/2, 11/4, 12/2, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19/1, 19/2; Дзержинский көшесі - 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23А, 24, 25, 28/1, 28/3, 28/4.
4.
№ 280 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Мир көшесі, 13, Бұланды ауданы әкімдігінің "Макинск қаласының мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Клубная - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 30, 30А; улица Новая - 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 23; улица Геологическая - 5/1, 5/2, 7, 7А, 9А/1, 9А/2, 13А/1, 13А/2; улица Мира - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 9А, 12, 14, 14А, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27; улица Спортивная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
5.
Избирательный участок № 281

Шекаралары: Клубная көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 30, 30А; Новая көшесі - 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 23; Геологическая көшесі - 5/1, 5/2, 7, 7А, 9А/1, 9А/2, 13А/1, 13А/2; Мир көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 9А, 12, 14, 14А, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27; Спортивная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
5.
№ 281 сайлау учаскесі

Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица Мухтара Ауезова, 39, здание коммунального государственного учреждения "Макинская средняя школа № 3" акимата Буландынского района.
Границы: улица Шокана Уалиханова - 31, 33, 35, 35Г, 36, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54А, 56, 60, 60А, 61, 66, 68; 1 переулок Шокана Уалиханова - 8, 9/2, 10, 13, 14, 15, 16, 17/2, 18, 19, 20, 22, 22А, 23, 24/3, 26, 28/1, 28/2, 30, 31, 32; 3 переулок Шокана Уалиханова - 1/1, 1/2, 2, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; улица Олега Кошевого - 2, 4, 8, 9, 11/7, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32А, 33, 35, 36, 37, 38А, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46; улица Фурманова - 3, 5, 7, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35; улица Суворова - 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 47, 48, 49; 1 переулок Суворова - 1, 2, 3, 5; 2 переулок Суворова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11; улица Лихачева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32; улица Кайыржана Ескендирова - 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47; улица Мухтара Ауезова - 1, 2, 6, 6А, 8, 8А, 11, 13, 15, 16, 19, 20, 21, 24, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 41/1, 41/2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/3, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84; улица имени Шамши Калдаякова - 13, 15, 17, 19А, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 40, 42, 43, 45, 48, 49, 54, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 63, 65, 66, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96; переулок Балуан Шолака - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12А, 13, 14, 16; улица Богенбай батыра - 25А, 25 Б, 34, 36, 38, 42, 47, 51, 53, 54, 57, 61, 63, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 74, 76, 82, 88, 90; улица Степная - 9, 11, 12, 14, 15, 17; улица Павлова - 4, 6, 7, 8; улица Абая Кунанбаева - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11А, 13, 15, 17, 19, 21, 23; улица Каныша Сатпаева - 1/1, 1/2, 1Б, 2, 3/1, 3/2, 3А, 5, 5А, 9, 11; улица Микрорайон - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; улица Рэс - 1, 2, 3/1, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/2, 9/1, 9/2, 9/3, 9/5, 9/6, 9/7, 10, 11, 11/1, 12/2, 13/3, 14/1, 14/2, 15/1, 16; улица Алии Молдагуловой - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 38, 45, 47, 51, 53; улица Малика Габдуллина - 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 61, 61А, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138; 3 переулок Малика Габдуллина - 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 17, 19, 25; 4 переулок Малика Габдуллина - 3, 4, 5, 6, 7; 5 переулок Малика Габдуллина - 1, 2, 3, 4.
6.
Избирательный участок № 282
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица имени Балуан Шолака, 30, здание государственного коммунального казенного предприятия "Макинская детская музыкальная школа" отдела образования Буландынского района.

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі, 39, Бұланды ауданы әкімдігінің "Макинск № 3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Шоқан Уәлиханов көшесі - 31, 33, 35, 35Г, 36, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54А, 56, 60, 60А, 61, 66, 68; Шоқан Уәлиханов 1 тұйық көшесі - 8, 9/2, 10, 13, 14, 15, 16, 17/2, 18, 19, 20, 22, 22А, 23, 24/3, 26, 28/1, 28/2, 30, 31, 32; Шоқан Уәлиханов 3 тұйық көшесі - 1/1, 1/2, 2, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Олег Кошевой көшесі - 2, 4, 8, 9, 11/7, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32А, 33, 35, 36, 37, 38А, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46; Фурманов көшесі - 3, 5, 7, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35; Суворов көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 47, 48, 49; Суворов 1 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 5; Суворов 2 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11; Лихачев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32; Қайыржан Ескендіров көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47; Мұхтар Әуезов көшесі - 1, 2, 6, 6А, 8, 8А, 11, 13, 15, 16, 19, 20, 21, 24, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 41/1, 41/2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/3, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84; Шәмші Қалдаяқов атындағы көшесі - 13, 15, 17, 19А, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 40, 42, 43, 45, 48, 49, 54, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 63, 65, 66, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96; Балуан Шолақ тұйық көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12А, 13, 14, 16; Бөгенбай батыр көшесі - 25А, 25Б, 34, 36, 38, 42, 47, 51, 53, 54, 57, 61, 63, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 74, 76, 82, 88, 90; Степная көшесі - 9, 11, 12, 14, 15, 17; Павлов көшесі - 4, 6, 7, 8; Абай Құнанбаев көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11А, 13, 15, 17, 19, 21, 23; Қаныш Сәтбаев көшесі - 1/1, 1/2, 1Б, 2, 3/1, 3/2, 3А, 5, 5А, 9, 11; Шағын аудан көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Рэс көшесі - 1, 2, 3/1, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/2, 9/1, 9/2, 9/3, 9/5, 9/6, 9/7, 10, 11, 11/1, 12/2, 13/3, 14/1, 14/2, 15/1, 16; Әлия Молдағұлова көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 38, 45, 47, 51, 53; Мәлік Ғабдуллин көшесі - 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 61, 61А, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138; Мәлік Ғабдуллин 3 тұйық көшесі - 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 17, 19, 25; Мәлік Ғабдуллин 4 тұйық көшесі - 3, 4, 5, 6, 7; Мәлік Ғабдуллин 5 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4.
6.
№ 282 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Балуан Шолақ атындағы көшесі, 30, Бұланды ауданы білім беру бөлімінің "Макинск балалар музыка мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты".

Границы: улица Гастелло - 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1А/2, 1Б, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3А/1, 3А/2, 4, 4А, 4Б/1, 4Б/2, 5А/1, 5А/2, 6, 6А/1, 6А/2, 7, 8, 8А, 9/1, 9/2, 10А, 10, 11/1, 11/2, 12, 12А, 12Б, 14, 14А, 14Б, 16, 16А, 18, 18А, 20, 22, 22А, 24, 24А, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2; улица Алтын Абишевой - 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 39, 40, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 48/1, 48/2, 49/1, 49/10, 49/12, 50/2, 50/3, 50А/1, 50А/2, 50Б/1, 50Б/2, 51, 51Б/1, 51Б/2, 51В/1, 51В/2, 51Г/1, 51Г/2, 51/13, 51/15, 51/16, 52/1, 52/3, 52/4, 52А, 53/17, 53/18, 54/1, 54/2, 55/1, 55/2, 55А/1, 55/А2, 56/1, 56/2, 57/1, 57/2, 58/1, 58/2, 58А/1, 58А/2, 58А/3, 59, 59А/1, 59А/2, 60/1, 60/2, 61/1, 61/2, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2; улица Чкалова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67; улица имени Балуан Шолака - 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 45, 46А, 47, 48/3, 48/4, 49, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 51, 53, 55, 56, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89; 1 переулок Дорстроя - 3, 4, 5, 6; 2 переулок Дорстроя - 3, 4, 5, 6, 11, 35, 37; 3 переулок Дорстроя - 1, 2, 3, 4, 6, 8; улица имени Айыма Серикбаева - 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61А, 61Б, 62, 63, 64, 65, 65А, 66А, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76А; 1 переулок Крупской - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13; улица Тельмана - 1, 2, 3А, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64А, 66, 70, 72, 74, 76, 78; улица Островского - 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62; улица Жамбыла Жабаева - 3, 9, 12, 15, 18, 21, 24, 27, 30, 36; улица Панфилова - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 49, 52, 53А, 54, 55А, 56, 56А; улица Зои Космодемьянской - 2, 3А, 4, 5, 6, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 65; улица Заводская - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17; улица Транспортная - 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 11/4, 12, 13, 15, 17/1, 17/2; улица Автомобильная - 1/1, 1/2, 1Б, 1В, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6А, 8А, 9А, 10А, 13, 15, 22, 24; улица Ивана Омигова - 2Б/1, 2Б/2, 5А, 7/1, 7/2, 7/3, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 11/2, 13/1, 13/3, 15/1, 15/2, 15/3, 16, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 19/3, 20/1, 20/3, 20/4, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 24/2, 24/3, 24/4, 26; улица Мичурина - 1, 1А/1, 1А/2, 2, 3, 4, 5, 7, 7/1, 9/1, 9/2, 10, 12, 16, 20, 22, 24; улица Богенбай батыра - 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 6/3, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 24; Северо-восточная промышленная зона - 12, 19, 21, 24, 26, 31, 34, 39.
7.
Избирательный участок № 283
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица Ивана Скуридина, 62 А, здание коммунального государственного учреждения "Макинская средняя школа № 5" акимата Буландынского района.
Границы: улица Громовой - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15А, 18, 19, 20, 22/1, 22/2, 22/3, 23, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 60, 62, 64, 65, 67, 68, 73/2, 73/3, 75, 75А, 77/1, 77/2, 79/1, 79/4; улица Пархоменко - 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 25, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27/1, 27/4, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 37, 38/1, 38/3, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70/1, 72, 73/1, 73/2, 73/3, 73/4, 74, 75/1, 75/2, 75/3, 76, 77/1, 77/2, 78, 79, 80, 84, 86, 88, 90, 90А, 90Б, 92, 94; улица НовосҰлов - 3, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 87, 88, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 100, 101, 102, 105, 106, 108, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 124, 126, 130, 132, 132А, 134, 136, 138, 140, 140/2, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 160А, 162/1, 162/2; 1 переулок НовосҰлов - 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15; 2 переулок НовосҰлов - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20; улица Элеваторная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10/2, 10/3, 10/11, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 13А/2, 14, 14Б, 15, 16, 17, 17А/1, 17А/2, 18, 19, 20, 21А, 22, 23; улица Целинная - 10; улица Молодежная - 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2; улица 1 Мая - 2, 3, 4, 7, 8, 9, 12, 19, 21, 23, 24, 28, 30, 32, 34; улица Кооперативная - 5, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 17, 19, 20; улица Свердлова - 3, 6, 8, 12, 13, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; улица Энгельса - 7, 9, 10, 14, 15, 15А, 16А, 17, 22, 28, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 44, 45, 46, 48; улица Пугачева - 1, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 72, 76; улица Пушкина - 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 76; улица Пристанционная - 1, 2, 5, 9, 16, 17, 18, 19; улица Герцена - 3, 6, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 21А; улица Гагарина - 6, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 21, 25, 28; улица Гоголя - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15; улица Райавтодор - 1/1, 1/2, 2/1, 11/1, 12/1, 12/2, 12А, 12Б, 12В, 14А/1, 14А/2, 15, 16, 17, 18.
8.
Избирательный участок № 284
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица Ивана Скуридина, 62 А, здание коммунального государственного учреждения "Макинская средняя школа № 5" акимата Буландынского района.
Границы: улица Школьная - 3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 5, 6, 7, 8, 13, 14, 18, 20, 22, 30, 33, 34, 36; улица Пристанционная - 22, 22А, 30, 31, 36/1, 36/2; улица Свердлова - 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 42, 43, 47, 48, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 58; улица Герцена - 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 38; улица Кооперативная - 21, 22, 24, 25А, 27А, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54А, 54Б, 55, 55В, 56, 57, 59А, 60, 61, 62, 64; улица Ивана Скуридина - 1, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23А, 24, 25А, 26, 28/1, 28/2, 29, 31, 34, 37, 38, 39, 41, 44, 47, 55, 57, 59, 60, 62, 63, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 89, 93; 1 переулок Ивана Скуридина - 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11; улица Достоевского - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 58; улица Елены Мейтиной - 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21А, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 42, 45, 46, 48, 51, 53, 56, 58, 60, 68, 74, 76, 76А, 80, 82, 84; улица Николая Сергиенко - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 48, 50, 52; улица Куйбышева - 1, 2, 3, 4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41А, 42, 43, 46, 48, 49, 50, 51, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 66, 67, 68, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90; улица Кирова - 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 46; улица Лермонтова - 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31; улица Калинина - 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 29, 30, 31, 32, 36, 39, 40, 41, 42, 44, 46; улица Маяковского - 1А, 2/1, 2/2, 3, 3А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17,18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35А, 37, 39, 43, 46, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; улица Ломоносова - 1, 1А, 1/1, 1/2, 1Б/1, 1Б/2, 1Б/3, 1Б/4, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30; улица Гагарина - 33, 36, 41, 50, 52, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 77, 79; улица Горького - 1, 2/1, 2/3, 2А/2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52; улица Гоголя - 15, 16, 18, 20, 22. Чернореченские дачи - 1, 2, 3, 4, 5, 7.
9.
Избирательный участок № 285
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица Карьерная, 10 А, здание государственного коммунального казенного предприятия "Ясли - сад "Айголек" отдела образования Буландынского района.

Шекаралары: Гастелло көшесі - 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1А/2, 1Б, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3А/1, 3А/2, 4, 4А, 4Б/1, 4Б/2, 5А/1, 5А/2, 6, 6А/1, 6А/2, 7, 8, 8А, 9/1, 9/2, 10А, 10, 11/1, 11/2, 12, 12А, 12Б, 14, 14А, 14Б, 16, 16А, 18, 18А, 20, 22, 22А, 24, 24А, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2; Алтын Әбішева көшесі - 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 39, 40, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 48/1, 48/2, 49/1, 49/10, 49/12, 50/2, 50/3, 50А/1, 50А/2, 50Б/1, 50Б/2, 51, 51Б/1, 51Б/2, 51В/1, 51В/2, 51Г/1, 51Г/2, 51/13, 51/15, 51/16, 52/1, 52/3, 52/4, 52А, 53/17, 53/18, 54/1, 54/2, 55/1, 55/2, 55А/1, 55А/2, 56/1, 56/2, 57/1, 57/2, 58/1, 58/2, 58А/1, 58А/2, 58А/3, 59, 59А/1, 59А/2, 60/1, 60/2, 61/1, 61/2, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2; Чкалов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67; Балуан Шолақ атындағы көшесі - 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 45, 46А, 47, 48/3, 48/4, 49, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 51, 53, 55, 56, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89; Дорстрой 1 тұйық көшесі - 3, 4, 5, 6; Дорстрой 2 тұйық көшесі - 3, 4, 5, 6, 11, 35, 37; Дорстрой 3 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 8; Айым Серікбаев атындағы көшесі - 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61А, 61Б, 62, 63, 64, 65, 65А, 66А, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76А; Крупская 1 тұйық көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13; Тельман көшесі - 1, 2, 3А, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64А, 66, 70, 72, 74, 76, 78; Островский көшесі - 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62; Жамбыл Жабаев көшесі - 3, 9, 12, 15, 18, 21, 24, 27, 30, 36; Панфилов көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 49, 52, 53А, 54, 55А, 56, 56А; Зоя Космодемьянская көшесі - 2, 3А, 4, 5, 6, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 65; Заводская көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17; Транспортная көшесі - 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 11/4, 12, 13, 15, 17/1, 17/2; Автомобильная көшесі - 1/1, 1/2, 1Б, 1В, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6А, 8А, 9А, 10А, 13, 15, 22, 24; Иван Омигов көшесі - 2Б/1, 2Б/2, 5А, 7/1, 7/2, 7/3, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 11/2, 13/1, 13/3, 15/1, 15/2, 15/3, 16, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 19/3, 20/1, 20/3, 20/4, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 24/2, 24/3, 24/4, 26; Мичурин көшесі - 1, 1А/1, 1А/2, 2, 3, 4, 5, 7, 7/1, 9/1, 9/2, 10, 12, 16, 20, 22, 24; Бөгенбай батыр көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 6/3, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 24; Солтүстік - шығыс өндірістік аймағы - 12, 19, 21, 24, 26, 31, 34, 39.
7.
№ 283 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Иван Скуридин көшесі, 62 А, Бұланды ауданы әкімдігінің "Макинск № 5 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Громова көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15А, 18, 19, 20, 22/1, 22/2, 22/3, 23, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 60, 62, 64, 65, 67, 68, 73/2, 73/3, 75, 75А, 77/1, 77/2, 79/1, 79/4; Пархоменко көшесі - 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 25, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27/1, 27/4, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 37, 38/1, 38/3, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70/1, 72, 73/1, 73/2, 73/3, 73/4, 74, 75/1, 75/2, 75/3, 76, 77/1, 77/2, 78, 79, 80, 84, 86, 88, 90, 90А, 90Б, 92, 94; НовосҰлов көшесі - 3, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 87, 88, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 100, 101, 102, 105, 106, 108, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 124, 126, 130, 132, 132А, 134, 136, 138, 140, 140/2, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 160А, 162/1, 162/2; НовосҰлов 1 тұйық көшесі - 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15; НовосҰлов 2 тұйық көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20; Элеваторная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10/2, 10/3, 10/11, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 13А/2, 14, 14Б, 15, 16, 17, 17А/1, 17А/2, 18, 19, 20, 21А, 22, 23; Целинная көшесі - 10; Молодежный көшесі - 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2; 1 Май көшесі - 2, 3, 4, 7, 8, 9, 12, 19, 21, 23, 24, 28, 30, 32, 34; Кооперативная көшесі - 5, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 17, 19, 20; Свердлов көшесі - 3, 6, 8, 12, 13, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Энгельс көшесі - 7, 9, 10, 14, 15, 15А, 16А, 17, 22, 28, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 44, 45, 46, 48; Пугачев көшесі - 1, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 72, 76; Пушкин көшесі - 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 76; Пристанционная көшесі - 1, 2, 5, 9, 16, 17, 18, 19; Герцен көшесі - 3, 6, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 21А; Гагарин көшесі - 11, 12, 13, 14, 15, 18, 21, 25, 28; Гоголь көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15; Райавтодор көшесі - 1/1, 1/2, 2/1, 11/1, 12/1, 12/2, 12А, 12Б, 12В, 4А/1, 14А/2, 15, 16, 17, 18.
8.
№ 284 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы Иван Скуридин көшесі, 62 А, Бұланды ауданы әкімдігінің "Макинск № 5 орта мектебі" қоммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Школьная көшесі - 3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 5, 6, 7, 8, 13, 14, 18, 20, 22, 30, 33, 34, 36; Пристанционная көшесі - 22, 22А, 30, 31, 36/1, 36/2; Свердлов көшесі - 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 42, 43, 47, 48, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 58; Герцен көшесі - 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 38; Кооперативная көшесі - 21, 22, 24, 25А, 27А, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54А, 54Б, 55, 55В, 56, 57, 59А, 60, 61, 62; Иван Скуридин көшесі - 1, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23А, 24, 25А, 26, 28/1, 28/2, 29, 31, 34, 37, 38, 39, 41, 44, 47, 55, 57, 59, 60, 62, 63, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 89, 93; Иван Скуридин 1 тұйық көшесі - 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11; Достоевский көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 58; Елена Мейтина көшесі - 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21А, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 42, 45, 46, 48, 51, 53, 56, 58, 60, 68, 74, 76, 76А, 80, 82, 84; Николай Сергиенко көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 48, 50, 52; Куйбышев көшесі - 1, 2, 3, 4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41А, 42, 43, 46, 48, 49, 50, 51, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 66, 67, 68, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90; Киров көшесі - 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 46; Лермонтов көшесі - 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31; Калинин көшесі - 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 29, 30, 31, 32, 36, 39, 40, 41, 42, 44, 46; Маяковский көшесі - 1А, 2/1, 2/2, 3, 3А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35А, 37, 39, 43, 46, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; Ломоносов көшесі - 1, 1А, 1/1, 1/2, 1Б/1, 1Б/2, 1Б/3, 1Б/4, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30; Гагарин көшесі - 33, 36, 41, 50, 52, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 77, 79; Горький көшесі - 1, 2/1, 2/3, 2А/2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52; Гоголь көшесі - 15, 16, 18, 20, 22; Чернореченск саяжайлары – 1, 2, 3, 4, 5, 7.
9.
№ 285 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Карьерная көшесі, 10 А, Бұланды ауданы білім бөлімінің "Айгөлек" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Границы: улица Карьерная - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10Г, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; улица Каменная - 1/1, 1/2, 1А/1, 1А/2, 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6А, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17; улица Гранитная - 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5; улица Новостройки - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15А, 17, 19; улица Проектная - 1, 2, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 18, 20, 22; улица Достык - 1, 2А, 4, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 15, 17, 19, 21; улица Бауыржана Момышулы - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19; улица Полевая - 3, 3А, 5, 6, 7, 8, 9, 18, 37, 37А.
10.
Избирательный участок № 286
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Вознесенка, улица Комсомольская, 24, здание коммунального государственного учреждения "Вознесенская средняя школа" акимата Буландынского района.
Границы: село Вознесенка.
11.
Избирательный участок № 287
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Тастыозек, улица Достык, 44, здание коммунального государственного учреждения "Тастыозекская основная школа" акимата Буландынского района.
Границы: село Тастыозек.
12.
Избирательный участок № 288
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Аккайын, улица Школьная, 17 А, здание коммунального государственного учреждения "Аккайинская основная школа" акимата Буландынского района.
Границы: село Аккайын.
13.
Избирательный участок № 289
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Купчановка, улица Школьная, 12, здание коммунального государственного учреждения "Центр оказания специальных социальных услуг село Купчановка, Буландынский район" управления координации занятости и социальных программ Акмолинской области".
Границы: село Купчановка.
14.
Избирательный участок № 290
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Караозек, улица Шокана Уалиханова, 27, здание коммунального государственного учреждения "Караузекская средняя школа" акимата Буландынского района.
Границы: село Караозек.
15.
Избирательный участок № 291
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Байсуат, улица Абая Кунанбаева, 19, здание коммунального государственного учреждения "Байсуатская начальная школа" акимата Буландынского района.
Границы: село Байсуат, село Еруслановка.
16.
Избирательный участок № 292
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Алтынды, улица Турсынбека Какишева, 3, здание коммунального государственного учреждения "Алтындинская средняя школа им. Т. Какишева" акимата Буландынского района.
Границы: село Алтынды.
17.
Избирательный участок № 293
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Боярка, улица Приозерная, 50, здание коммунального государственного учреждения "Боярская начальная школа" акимата Буландынского района.
Границы: село Боярка.
18.
Избирательный участок № 294
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Алаколь, улица Молодежная, 6, здание коммунального государственного учреждения "Алакольская основная школа" акимата Буландынского района.
Границы: село Алаколь.
19.
Избирательный участок № 295

Шекаралары: Карьерная көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10Г, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Каменная көшесі - 1/1, 1/2, 1А/1, 1А/2, 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6А, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17; Гранитная көшесі - 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5; Новостройки көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15А, 17, 19; Проектная көшесі - 1, 2, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 18, 20, 22; Достық көшесі - 1, 2А, 4, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 15, 17, 19, 21; Бауыржан Момышұлы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19; Полевая көшесі - 3, 3А, 5, 6, 7, 8, 9, 18, 37, 37А.
10.
№ 286 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Вознесенка ауылы, Комсомольская көшесі, 24, Бұланды ауданы әкімдігінің "Вознесенка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Вознесенка ауылы.
11.
№ 287 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Тастыөзек ауылы, Достық көшесі, 44, Бұланды ауданы әкімдігінің "Тастыөзек негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Тастыөзек ауылы.
12.
№ 288 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Аққайың ауылы, Школьная көшесі, 17 А, Бұланды ауданы әкімдігінің "Аққайың негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Аққайың ауылы.
13.
№ 289 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Купчановка ауылы, Школьная көшесі, 12, Ақмола облысы жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "Бұланды ауданы, Купчановка ауылы, арнайы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Купчановка ауылы.
14.
№ 290 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Қараөзек ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 27, Бұланды ауданы әкімдігінің "Қараөзек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қараөзек ауылы.
15.
№ 291 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Байсуат ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, 19, Бұланды ауданы әкімдігінің "Байсуат бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Байсуат ауылы, Еруслановка ауылы.
16.
№ 292 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Алтынды ауылы, Тұрсынбек Кәкішев көшесі, 3, Бұланды ауданы әкімдігінің "Т. Кәкішев атындағы Алтынды орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,
Шекаралары: Алтынды ауылы.
17.
№ 293 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Боярка ауылы, Приозерная көшесі, 50, Бұланды ауданы әкімдігінің "Боярка бастауш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Боярка ауылы.
18.
№ 294 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Алакөл ауылы, Молодежная көшесі, 6, Бұланды ауданы әкімдігінің "Алакөл негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Алакөл ауылы.
19.
№ 295 сайлау учаскесі

Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Ельтай, улица Уялы, 6 А, здание коммунального государственного учреждения "Ельтайская начальная школа № 1" акимата Буландынского района.
Границы: село Ельтай.
20.
Избирательный участок № 296
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Жанаталап, улица Акбулак, 12, здание коммунального государственного учреждения "Жанаталапская начальная школа" акимата Буландынского района.
Границы: село Жанаталап.
21.
Избирательный участок № 297
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Токтамыс, улица Садовая, 10, здание коммунального государственного учреждения "Токтамысская средняя школа" акимата Буландынского района.
Границы: село Токтамыс.
22.
Избирательный участок № 298
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Иванковка, улица Степная, 12, здание коммунального государственного учреждения "Иванковская основная школа" акимата Буландынского района.
Границы: село Иванковка.
23.
Избирательный участок № 299
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Новокиевка, улица Школьная, 11, здание коммунального государственного учреждения "Новокиевская начальная школа" отдела образования Буландынского района.
Границы: село Новокиевка.
24.
Избирательный участок № 300
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Гордеевка, улица Центральная, 24, здание коммунального государственного учреждения "Гордеевская основная школа" акимата Буландынского района.
Границы: село Гордеевка.
25.
Избирательный участок № 301
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Журавлевка, улица Кирова, 43, здание коммунального государственного учреждения "Журавлевская средняя школа" акимата Буландынского района.
Границы: село Журавлевка.
26.
Избирательный участок № 302
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Воробьевка, улица Сарыарка, 1, здание коммунального государственного учреждения "Воробьевская основная школа" акимата Буландынского района.
Границы: село Воробьевка.
27.
Избирательный участок № 303
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Ярославка, улица Школьная, 11, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "Журавлевка-1".
Границы: село Ярославка.
28.
Избирательный участок № 304
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Новодонецк, улица Новая, 17, здание коммунального государственного учреждения "Новодонецкая основная школа" акимата Буландынского района.
Границы: село Новодонецк.
29.
Избирательный участок № 305
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Айнаколь, улица Женис, 6, здание коммунального государственного учреждения "Айнакольская средняя школа" акимата Буландынского района.
Границы: село Айнаколь, село Острогорка.
30.
Избирательный участок № 306
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Шубарагаш, улица Абылайхана, 20, здание коммунального государственного учреждения "Шубарагашская средняя школа" акимата Буландынского района.
Границы: село Шубарагаш, село Мат.
31.
Избирательный участок № 307
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Отрадное, улица Школьная, 4, здание коммунального государственного учреждения "Отрадненская средняя школа" акимата Буландынского района.
Границы: село Отрадное, село Суворовка.
32.
Избирательный участок № 308
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Партизанка, улица имени Маншук Маметовой, 13 А, здание коммунального государственного учреждения "Партизанская средняя школа" акимата Буландынского района.
Границы: село Партизанка, село Ортакшиль.
33.
Избирательный участок № 309
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Капитоновка, улица Первомайская, 6, здание Капитоновского сельского Дома культуры при государственном учреждении "Отдел культуры и развития языков Буландынского района".
Границы: село Капитоновка, село Балуан Шолак, село Пушкино.
34.
Избирательный участок № 310
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Никольское, улица Советская, 5 А, здание коммунального государственного учреждения "Ельтайская средняя школа" акимата Буландынского района.
Границы: село Никольское, село Ултуган.
35.
Избирательный участок № 311
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Новобратское, улица Школьный, 2, здание коммунального государственного учреждения "Новобратская средняя школа" акимата Буландынского района.
Границы: село Новобратское.
36.
Избирательный участок № 312
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Буденовка, улица Школьная, 31, здание коммунального государственного учреждения "Буденовская начальная школа" акимата Буландынского района.
Границы: село Буденовка.
37.
Избирательный участок № 313
Местонахождение: Акмолинская область, Буландынский район, село Красносельское, улица Центральная, 9, здание коммунального государственного учреждения "Красносельская начальная школа" отдела образования Буландынского района.
Границы: село Красносельское, село Добровольное.

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Елтай ауылы, Ұялы көшесі, 6 А, Бұланды ауданы әкімдігінің "Елтай № 1 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Елтай ауылы.
20.
№ 296 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Жаңаталап ауылы, Ақбұлақ көшесі, 12, Бұланды ауданы әкімдігінің "Жаңаталап бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жаңаталап ауылы.
21.
№ 297 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Тоқтамыс ауылы, Садовая көшесі, 10, Бұланды ауданы әкімдігінің "Тоқтамыс орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Тоқтамыс ауылы.
22.
№ 298 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Иванковка ауылы, Степная көшесі, 12, Бұланды ауданы әкімдігінің "Иванковка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Иванковка ауылы.
23.
№ 299 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Новокиевка ауылы, Школьная көшесі, 11, Бұланды ауданы білім беру бөлімінің "Новокиевская бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Новокиевка ауылы.
24.
№ 300 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Гордеевка ауылы, Центральная көшесі, 24, Бұланды ауданы әкімдігінің "Гордеевка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Гордеевка ауылы.
25.
№ 301 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Журавлевка ауылы, Киров көшесі, 43, Бұланды ауданы әкімдігінің "Журавлевка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Журавлевка ауылы.
26.
№ 302 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Воробьевка ауылы, Сарыарқа көшесі, 1, Бұланды ауданы әкімдігінің "Воробьевка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Воробьевка ауылы.
27.
№ 303 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Ярославка ауылы, Школьная көшесі, 11, "Журавлевка - 1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты.
Шекаралары: Ярославка ауылы.
28.
№ 304 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Новодонецк ауылы, Новая көшесі, 17, Бұланды ауданы әкімдігінің "Новодонецк негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Новодонецк ауылы.
29.
№ 305 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Айнакөл ауылы, Жеңіс көшесі, 6, Бұланды ауданы әкімдігінің "Айнакөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Айнакөл ауылы, Острогорка ауылы.
30.
№ 306 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Шұбарағаш ауылы, Абылайхан көшесі, 20, Бұланды ауданы әкімдігінің "Шұбарағаш орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Шұбарағаш ауылы, Мат ауылы.
31.
№ 307 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Отрадный ауылы, Школьная көшесі, 4, Бұланды ауданы әкімдігінің "Отрадный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Отрадное ауылы, Суворовка ауылы.
32.
№ 308 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Партизанка ауылы, Мәншүк Мәметова атындағы көшесі, 13 А, Бұланды ауданы әкімдігінің "Партизан орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Партизанка ауылы, Ортақшыл ауылы.
33.
№ 309 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Капитоновка ауылы, Первомайская көшесі, 6, "Бұланды ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы Капитоновка ауылдық Мәдениет үйінің ғимараты.
Шекаралары: Капитоновка ауылы, Балуан Шолақ ауылы, Пушкино ауылы.
34.
№ 310 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Никольск ауылы, Советская көшесі, 5 А, Бұланды ауданы әкімдігінің "Елтай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Никольск ауылы, Ұлтуған ауылы.
35.
№ 311 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Новобратск ауылы, Школьная көшесі, 2, Бұланды ауданы әкімдігінің "Новобратск орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Новобратск ауылы.
36.
№ 312 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Буденовка ауылы, Школьная көшесі, 31, "Буденовка бастауыш мектебі" Бұланды ауданы әкімдігінің коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Буденовка ауылы.
37.
№ 313 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Красносельское ауылы, Центральная көшесі, 9, Бұланды ауданы білім беру бөлімінің "Красносельск бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Красносельское ауылы, Добровольное ауылы.