Об образовании избирательных участков на территории Жаксынского района
Решение акима Жаксынского района Акмолинской области от 7 декабря 2018 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 декабря 2018 года № 6909. Утратило силу решением акима Жаксынского района Акмолинской области от 9 июля 2021 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима Жаксынского района Акмолинской области от 09.07.2021 № 6 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Сноска. В заголовок решения внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется, решением акима Жаксынского района Акмолинской области от 30.10.2020 № 8 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", аким Жаксынского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Жаксынского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу:
решение акима Жаксынского района "Об образовании избирательных участков" от 19 октября 2016 года № 3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5594, опубликовано 25 ноября 2016 году в информационно-правовой системе "Әділет");
решение акима Жаксынского района "О внесении изменения в решение акима Жаксынского района от 19 октября 2016 года № 3 "Об образовании избирательных участков"" от 14 сентября 2017 года № 5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6089, опубликовано 11 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Жаксынского
района
Б.Малгаждаров
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жаксынской
районной территориальной
избирательной комиссии
Д.Пшембаева
"07" декабря 2018 года
Приложение
к решению акима
Жаксынского района
от "07" декабря 2018 года
№ 9
Избирательные участки на территории Жаксынского района
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными решениеми акима Жаксынского района Акмолинской области от 12.03.2019 № 3 (вводится в действие с 01.01.2018); от 27.03.2020 № 2 (вводится в действие со дня официального опубликования); от 30.10.2020 № 8 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1.
Избирательный участок № 456
Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Подгорное, улица Школьная, 15, сельский Дом культуры государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Жаксынского района.
Границы: село Подгорное.
2.
Избирательный участок № 457
Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Чапаевское, улица Горького, 4, сельский Дом культуры товарищества с ограниченной ответственностью "Шункырколь".
Границы: село Чапаевское.
3.

Жақсы ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімінің 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 9 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 желтоқсанда № 6909 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімінің 2021 жылғы 9 шілдедегі № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімінің 09.07.2021 № 6 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Қаулының тақырыбына қазақ тілінде өзгеріс енгізілді, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімінің 30.10.2020 № 8 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабына сәйкес, Жақсы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсы ауданы аумағында сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Күші жойылды деп танылсын:
"Сайлау учаскелерін құру туралы" Жақсы ауданы әкімінің 2016 жылғы 19 қазандағы № 3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5594 болып тіркелген, 2016 жылғы 25 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі;
""Сайлау учаскелерін құру туралы" Жақсы ауданы әкімінің 2016 жылғы 19 қазанда № 3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Жақсы ауданы әкімінің 2017 жылғы 14 қыркүйектегі № 5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6089 болып тіркелген, 2017 жылғы 11 қазандағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімі.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы ауданының
әкімі
Б.Малғаждаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының
төрайымы
Д.Пшембаева
"07" желтоқсан 2018 жыл
Жақсы ауданы әкімінің
2018 жылғы "07"
желтоқсандағы
№ 9 шешіміне
қосымша
Жақсы ауданы аумағындағы сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді – Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімінің 12.03.2019 № 3 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 27.03.2020 № 2 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 30.10.2020 № 8 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
1.
№ 456 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Подгорное ауылы, Школьная көшесі, 15, Жақсы ауданының мәдениет және тілдерді дамыту жанындағы "Аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ауылдық мәдениет Үйі.
Шекарасы: Подгорное ауылы.
2.
№ 457 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Чапай ауылы, Горький көшесі, 4, "Шункырколь" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ауылдық мәдениет Үйі.
Шекарасы: Чапай ауылы.
3.

3. Избирательный участок № 458
Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Кировское, улица Кирова, 10, сельский Дом культуры государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Жаксынского района.
Границы: село Кировское.
4.
Избирательный участок № 459
Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Баягиз, улица Центральная, 11, офис товарищества с ограниченной ответственностью "Агрофирма – "Астана Т.А.Н.".
Границы: село Баягиз.
5.
Избирательный участок № 460
Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Калининское, улица Калинина, 7, коммунальное государственное учреждение "Калининская основная школа" при отделе образования Жаксынского района.
Границы: село Калининское.
6.
Избирательный участок № 461
Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Моховое, улица Сакена Сейфуллина, 1, коммунальное государственное учреждение "Моховская основная школа" при отделе образования Жаксынского района.
Границы: село Моховое, улица Абая – 6, 7, 8, 9, 11, 12; улица Амангельды Иманова – 1, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 28; улица Мира – 3, 4, 7, 8, 10, 11, 12, 13; улица Молодежная – 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 54; улица Октябрьская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14; улица Сакена Сейфуллина – 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 27; улица Советская – 1, 2, 4, 5, 8; улица Тауелсиздик – 2, 6, 27.
Границы: село Калмакколь, улица Дорожная – 1, 2, 4, 7; улица Амангельды Иманова – 2, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 19, 20, 25, 27, 127; улица Озерная – 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 16, 18; улица Степная – 1, 2, 3, 4, 6.
7.
Исключен решением акима Жаксынского района Акмолинской области от 27.03.2020 № 2 (вводится в действие со дня официального опубликования).
8.
Избирательный участок № 463
Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Новокиенка, улица Октябрьская, 30, коммунальное государственное учреждение "Новокиенская средняя школа" при отделе образования Жаксынского района.
Границы: село Новокиенка.
9.
Избирательный участок № 464
Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Киевское, улица Ленина, 169, центр досуга населения товарищества с ограниченной ответственностью "Труд".
Границы: село Киевское.
10.
Избирательный участок № 465
Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Кайракты, улица Стадионная, 1а, миницентр коммунального государственного учреждения "Перекатненская средняя школа" при отделе образования Жаксынского района.
Границы: село Кайракты.
11.
Избирательный участок № 466
Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Тарасовка, улица Зеленая, 8, коммунальное государственное учреждение "Островская средняя школа" при отделе образования Жаксынского района.
Границы: село Тарасовка.
12.
Избирательный участок № 467
Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Казахское, улица Казахская, 20, контора "Табельная" станции Казахское филиала акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы".
Границы: село Казахское.
13.
Избирательный участок № 468

3. № 458 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Киров ауылы, Киров көшесі, 10, Жақсы ауданының мәдениет және тілдерді дамыту жанындағы "Аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ауылдық мәдениет Үйі.
Шекарасы: Киров ауылы.
4.
№ 459 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Баяғыз ауылы, Центральная көшесі, 11, "Агрофирма – "Астана Т.А.Н." жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесі.
Шекарасы: Баяғыз ауылы.
5.
№ 460 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Калинин ауылы, Калинина көшесі, 7, Жақсы ауданының білім беру бөлімінің жанындағы "Калинин негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Калинин ауылы.
6.
6. № 461 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Моховое ауылы, Сәкен Сейфуллин көшесі, 1, Жақсы ауданының білім беру бөлімінің жанындағы "Моховое негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Моховое ауылы, Абай көшесі – 6, 7, 8, 9, 11, 12; Амангелді Иманов көшесі – 1, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 28; Мира көшесі – 3, 4, 7, 8, 10, 11, 12, 13; Молодежная көшесі – 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 54; Октябрьская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14; Сәкен Сейфуллин көшесі – 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 27; Советская көшесі – 1, 2, 4, 5, 8; Тәуелсіздік көшесі – 2, 6, 27.
Шекарасы: Қалмақкөл ауылы, Дорожная көшесі – 1, 2, 4, 7; Амангелді Иманов көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 19, 20, 25, 27, 127; Озерная көшесі – 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 16, 18; Степная көшесі – 1, 2, 3, 4, 6.
7.
Алынып тасталды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімінің 27.03.2020 № 2 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8.
№ 463 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Новокиенка ауылы, Октябрьская көшесі, 30, Жақсы ауданының білім беру бөлімінің жанындағы "Новокиенка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Новокиенка ауылы.
9.
№ 464 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Киев ауылы, Ленин көшесі, 169, "Труд" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің халықтың мәдени-демалыс орталығы.
Шекарасы: Киев ауылы.
10.
№ 465 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Қайрақты ауылы, Стадионная көшесі, 1а, Жақсы ауданының білім беру бөлімінің жанындағы "Перекатное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің шағын орталығы.
Шекарасы: Қайрақты ауылы.
11.
№ 466 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Тарас ауылы, Зеленая көшесі, 8, Жақсы ауданының білім беру бөлімінің жанындағы "Островская орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Тарас ауылы.
12.
№ 467 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Казахское ауылы, Казахская көшесі, 20, "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы филиалының Казахское бекеті "Табельная" кеңсесі.
Шекарасы: Казахское ауылы.
13.
№ 468 сайлау учаскесі

Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Жана-Кийма, улица 30 лет Победы, 7, сельский Дом культуры государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Жаксынского района.
Границы: село Жана-Кийма.
14.
Избирательный участок № 469
Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Кийма, улица Кирова, 57, пришкольный клуб коммунального государственного учреждения "Кийминская средняя школа имени К. Ш. Ускенбаева" при отделе образования Жаксынского района.
Границы: село Кийма.
15.
Избирательный участок № 470
Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Алгабас, улица Школьная, 5, коммунальное государственное учреждение "Алгабасская основная школа" при отделе образования Жаксынского района.
Границы: село Алгабас.
16.
Избирательный участок № 471
Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Запорожье, улица Мира, 96а, сельский Дом культуры государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Жаксынского района.
Границы: село Запорожье.
17.
Избирательный участок № 472
Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Жаксы, улица Дружбы, 14, государственное коммунальное казенное предприятие "Районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Жаксынского района.
Границы: село Жаксы, улица Дружбы - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 16, 18, 18а, 20; улица Пионерская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10; улица Кенжеша Туктубаева - 2, 2а, 2б, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 45, 47; улица Элеваторная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; улица Тауелсиздик - 3а, 5, 7, 9, 11а, 14, 15, 16, 17, 18, 23а, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; улица Западная - 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 7а, 9; улица Энергетиков - 1, 3, 5, 7; улица Амангельды Иманова - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17а, 18, 18а, 20; улица Токтара Аубакирова - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7а; улица Алии Молдагуловой - 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 6; улица Юрия Гагарина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 20А, 21, 22, 22а, 23, 24, 36; улица Коктем - 1, 2, 3, 4; улица Мереке - 1, 2, 3, 4, 5; улица Дорожная - 1, 1а, 2а, 2б, 3, 4; улица Абай - 1, 1а, 1б, 1Б, 2, 2б, 2в, 2г, 2д, 2е, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 5б, 5в, 6, 9, 9а, 11, 12, 12а, 13а, 14, 17, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 39; микрорайон - 1, 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
18.
Избирательный участок № 473
Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Лозовое, улица Школьная, 1б, сельский Дом культуры государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом культуры" при отделе культуры и развития языков Жаксынского района.
Границы: село Лозовое.
19.
Избирательный участок № 474
Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Жаксы, улица Абай, 33б, коммунальное государственное учреждение "Дом школьников" при отделе образования Жаксынского района.

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Жаңа-Қима ауылы, 30 лет Победы көшесі, 7, Жақсы ауданының мәдениет және тілдерді дамыту жанындағы "Аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ауылдық мәдениет Үйі.
Шекарасы: Жаңа-Қима ауылы.
14.
№ 469 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Қима ауылы, Киров көшесі, 57, Жақсы ауданының білім беру бөлімінің жанындағы "Қ. Ш. Өскенбаев атындағы Қима орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мектеп жанындағы клубы.
Шекарасы: Қима ауылы.
15.
№ 470 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Алғабас ауылы, Школьная көшесі, 5, Жақсы ауданының білім беру бөлімінің жанындағы "Алғабас негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Алғабас ауылы.
16.
№ 471 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Запорожье ауылы, Мира көшесі, 96а, Жақсы ауданының мәдениет және тілдерді дамыту жанындағы "Аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ауылдық мәдениет Үйі.
Шекарасы: Запорожье ауылы.
17.
№ 472 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Жақсы ауылы, Дружба көшесі, 14, Жақсы ауданының мәдениет және тілдерді дамыту жанындағы "Аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Жақсы ауылы, Дружба көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 16, 18, 18а, 20; Пионерская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10; Кенжеш Түктібаев көшесі - 2, 2а, 2б, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 45, 47; Элеваторная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Тәуелсіздік көшесі - 3а, 5, 7, 9, 11а, 14, 15, 16, 17, 18, 23а, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; Западная көшесі - 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 7а, 9; Энергетиков көшесі - 1, 3, 5, 7; Амангелді Иманов көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17а, 18, 18а, 20; Тоқтар Әубәкіров көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7а; Әлия Молдағұлова көшесі - 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 6; Юрий Гагарин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 20А, 21, 22, 22а, 23, 24, 36; Көктем көшесі - 1, 2, 3, 4; Мереке көшесі - 1, 2, 3, 4, 5; Дорожная көшесі - 1, 1а, 2а, 2б, 3, 4; Абай көшесі - 1, 1а, 1б, 1Б, 2, 2б, 2в, 2г, 2д, 2е, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 5б, 5в, 6, 9, 9а, 11, 12, 12а, 13а, 14, 17, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 39; шағын ауданы - 1, 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
18.
№ 473 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Лозовое ауылы, Школьная көшесі, 1б, Жақсы ауданының мәдениет және тілдерді дамыту жанындағы "Аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ауылдық мәдениет Үйі.
Шекарасы: Лозовое ауылы.
19.
№ 474 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Жақсы ауылы, Абай көшесі, 33б, Жақсы ауданының білім беру бөлімінің жанындағы "Оқушылар үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: село Жаксы, улица Сакена Сейфуллина - 1, 2, 2А, 2а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 69, 75, 79, 83, 85, 87, 89, 91; улица Карла Маркса - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 15б, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33; улица Адильбека Майкутова - 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13; улица Максима Горького - 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31; улица Маншук Маметовой - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; улица Октябрьская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11; улица Целинная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; улица Молодежная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; улица Жамбыла Жабаева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; улица Степная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; улица Транспортная - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; переулок Дорожный - 3; улица Мира - 77, 79, 80, 81, 82, 82а, 84, 85, 86, 86а, 88, 89, 89а, 90, 90а, 91, 93, 94, 96, 97, 102, 103, 104, 105, 109, 111, 112, 113, 114, 114а, 115, 116, 116а, 116б, 117, 118, 121, 123, 124, 125, 127, 128, 129, 136, 137, 138, 139, 141, 142, 143, 144, 148, 150, 157, 159, 161, 163, 165, 167; улица Абай - 41, 43, 44, 45, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110; микрорайон Болашак - 5, 6, 7, 10, 11.
20.
Избирательный участок № 475
Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Беловодское, улица Школьная, 12, коммунальное государственное учреждение "Беловодская средняя школа" при отделе образования Жаксынского района.
Границы: село Беловодское.
21.
Избирательный участок № 476
Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Перекатное, улица Кирова, 17, коммунальное государственное учреждение "Перекатненская средняя школа" при отделе образования Жаксынского района.
Границы: село Перекатное.
22.
Избирательный участок № 477
Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Жаксы, улица Сейтжана Жакупова, 86, железнодорожный вокзал станции Жаксы филиала акционерного общества "КТЖ – грузовые перевозки" – "Акмолинское отделение ГП".
Границы: село Жаксы, улица Кали Еспенбетулы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 24а, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 50, 52, 53, 55, 57, 59, 60, 62, 66, 67, 73, 74, 75, 76, 79, 81, 83, 85, 87, 89; улица Ильяса Жансугурова – 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 20, 23, 24, 25, 26, 27; улица Бирлик – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10; улица Бейимбета Майлина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 24, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43; улица Алиби Жангельдина – 3, 4, 6, 10, 13; улица Строительная – 1, 3, 4, 5, 6, 7а, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 31, 33; улица Мухтара Ауезова – 1, 1а, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23; улица Сейтжана Жакупова – 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 30а, 32, 33, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 48А, 48а, 52, 54, 56, 59, 60, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 73, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107, 109, 111, 113, 121, 123, 125, 127; улица Советская – 1, 1а, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 22; улица Комсомольская – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; улица Мира – 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36а, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44а, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76.
23.
Избирательный участок № 478
Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Белагаш, улица Школьная, 15, сельский Дом культуры товарищества с ограниченной ответственностью "Белагаш".
Границы: село Белагаш.
24.
Избирательный участок № 479
Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Ишимское, улица Брали Нуртазина, 33, коммунальное государственное учреждение "Ишимская средняя школа" при отделе образования Жаксынского района.

Шекарасы: Жақсы ауылы, Сәкен Сейфуллин көшесі - 1, 2, 2А, 2а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 69, 75, 79, 83, 85, 87, 89, 91; Карл Маркс көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 15б, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33; Әділбек Майкүтов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13; Максим Горький көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31; Мәншүк Маметова көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; Октябрьская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11; Целинная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Молодежная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Жамбыл Жабаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Степная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; Транспортная көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; Дорожный тұйық көшесі - 3; Мира көшесі - 77, 79, 80, 81, 82, 82а, 84, 85, 86, 86а, 88, 89, 89а, 90, 90а, 91, 93, 94, 96, 97, 102, 103, 104, 105, 109, 111, 112, 113, 114, 114а, 115, 116, 116а, 116б, 117, 118, 121, 123, 124, 125, 127, 128, 129, 136, 137, 138, 139, 141, 142, 143, 144, 148, 150, 157, 159, 161, 163, 165, 167; Абай көшесі - 41, 43, 44, 45, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110; Болашақ шағын ауданы - 5, 6, 7, 10, 11.
20.
№ 475 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Беловодское ауылы, Школьная көшесі, 12, Жақсы ауданының білім беру бөлімінің жанындағы "Беловодское орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Беловодское ауылы.
21.
№ 476 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Перекатное ауылы, Киров көшесі, 17, Жақсы ауданының білім беру бөлімінің жанындағы "Перекатное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Перекатное ауылы.
22.
№ 477 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Жақсы ауылы, Сейітжан Жакупов көшесі, 86, "ҚТЖ – жүк тасымалы" акционерлік қоғамы филиалының – "ГП Ақмола бөлімшесі" Жақсы бекетінің темір жол вокзалы.
Шекарасы: Жақсы ауылы, Қали Еспенбетұлы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 24а, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 50, 52, 53, 55, 57, 59, 60, 62, 66, 67, 73, 74, 75, 76, 79, 81, 83, 85, 87, 89; Ілияс Жансүгіров көшесі – 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 20, 23, 24, 25, 26, 27; Бірлік көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10; Бейімбет Майлин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 24, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43; Әліби Жангелдин көшесі – 3, 4, 6, 10, 13; Строительная көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7а, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 31, 33; Мұхтар Әуезов көшесі – 1, 1а, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23; Сейітжан Жакупов көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 30а, 32, 33, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 48А, 48а, 52, 54, 56, 59, 60, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 73, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107, 109, 111, 113, 121, 123, 125, 127; Советская көшесі – 1, 1а, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 22; Комсомольская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; Мира көшесі – 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36а, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44а, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76.
23.
№ 478 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Белағаш ауылы, Школьная көшесі, 15, "Белагаш" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ауылдық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Белағаш ауылы.
24.
№ 479 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Ишимское ауылы, Бірәлі Нұртазин көшесі, 33, Жақсы ауданының білім беру бөлімінің жанындағы "Ишимское орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: село Ишимское, улица Брали Нуртазина - 3, 5, 6, 8А, 11А, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 33, 34, 35, 36, 37, 42, 46, 47, 50, 51, 52, 53, 56А, 57, 59, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 87, 89, 91, 95, 97, 101, 103, 105, 109, 117, 118, 119, 121, 124, 127, 132, 133; улица Баубек - батыра - 5, 8, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 32, 36, 36А, 38, 47, 48, 55, 56, 57, 60, 61, 67, 68, 69, 70, 74, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 89, 93, 95, 96, 98, 99, 100, 102, 104, 113, 114, 144; улица Богенбай би - 1, 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 19, 21, 23; улица Тауелсиздик - 3, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 22, 23, 25, 26, 27, 33, 35, 36, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 53, 55, 56, 57, 58; улица Абая - 1, 6, 7, 10, 12, 13, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 57, 59, 62, 64, 67, 67А, 70, 72, 74, 76; улица Бирлик - 6, 7, 11, 16, 17, 20, 22, 25, 26, 27, 29, 32, 33, 34.
Границы: село Казахстан, улица Достык - 1, 2, 3, 5, 8, 10, 11, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
25.
Избирательный участок № 480
Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Монастырка, улица Тауасар, 13, коммунальное государственное учреждение "Монастырская начальная школа" при отделе образования Жаксынского района.
Границы: село Монастырка.
26.
Избирательный участок № 481
Местонахождение: Акмолинская область, Жаксынский район, село Терсакан, улица Майкутова, 24, коммунальное государственное учреждение "Терсаканская основная школа" при отделе образования Жаксынского района.
Границы: село Терсакан.

Шекарасы: Ишимское ауылы, Бірәлі Нұртазин көшесі - 3, 5, 6, 8А, 11А, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 33, 34, 35, 36, 37, 42, 46, 47, 50, 51, 52, 53, 56А, 57, 59, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 87, 89, 91, 95, 97, 101, 103, 105, 109, 117, 118, 119, 121, 124, 127, 132, 133; Баубек - батыр көшесі - 5, 8, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 32, 36, 36А, 38, 47, 48, 55, 56, 57, 60, 61, 67, 68, 69, 70, 74, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 89, 93, 95, 96, 98, 99, 100, 102, 104, 113, 114, 144; Бөгенбай би көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 19, 21, 23; Тәуелсіздік көшесі - 3, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 22, 23, 25, 26, 27, 33, 35, 36, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 53, 55, 56, 57, 58; Абай көшесі - 1, 6, 7, 10, 12, 13, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 57, 59, 62, 64, 67, 67А, 70, 72, 74, 76; Бірлік көшесі - 6, 7, 11, 16, 17, 20, 22, 25, 26, 27, 29, 32, 33, 34.
Шекарасы: Қазақстан ауылы, Достық көшесі - 1, 2, 3, 5, 8, 10, 11, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
25.
№ 480 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Монастырка ауылы, Тауасар көшесі, 13, Жақсы ауданының білім беру бөлімінің жанындағы "Монастырка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Монастырка ауылы.
26.
№ 481 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Терісаққан ауылы, Майкутов көшесі, 24, Жақсы ауданының білім беру бөлімінің жанадағы "Терісаққан негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Терісаққан ауылы.