О повышении базовых ежемесячных ставок платы за размещение наружной (визуальной) рекламы в городе Актобе Актюбинской области
Решение маслихата Актюбинской области от 19 сентября 2018 года № 338. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 сентября 2018 года № 5950. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 11 декабря 2020 года № 588
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 11.12.2020 № 588 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласында сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін базалық ай сайынғы төлемақы мөлшерлемелерін арттыру туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2018 жылғы 19 қыркүйектегі № 338 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 қыркүйекте № 5950 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 588 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 11.12.2020 № 588 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 605 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить размеры базовых ежемесячных ставок платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на открытом пространстве за пределами помещений и в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования в городе Актобе Актюбинской области, согласно приложению.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 605-бабының 3-тармағына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе облысының Ақтөбе қаласында үй-жайлардың шегінен тыс ашық кеңістікте және жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде орналастырылатын сыртқы (көрнекі) жарнама бойынша базалық ай сайынғы төлемақы мөлшерлемелерінің мөлшері қосымшаға сәйкес арттырылсын.

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Актюбинского областного маслихата от 19.06.2019 № 432 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата
Е. БЕКМУХАМБЕТОВ
Секретарь областного маслихата С. КАЛДЫГУЛОВА
Приложение к решению областного маслихата от 19 сентября 2018 года № 338
Повышенные размеры базовых ежемесячных ставок платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на открытом пространстве за пределами помещений в населенных пунктах и в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования в городе Актобе Актюбинской области

Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Ақтөбе облыстық мәслихатының 19.06.2019 № 432 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
Е. БЕКМҰХАМБЕТОВ
Облыстық мәслихаттың хатшысы С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА
2018 жылғы 19 қыркүйектегі № 338 облыстық мәслихаттың шешіміне қосымша
Ақтөбе облысының Ақтөбе қаласында елді мекендердегі үй-жайлардың шегінен тыс ашық кеңістікте және жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде орналастырылатын сыртқы (көрнекі) жарнама бойынша базалық ай сайынғы төлемақы мөлшерлемелерінің арттырылған мөлшерлері

Сноска. Заголовок приложения - в редакции решения Актюбинского областного маслихата от 19.06.2019 № 432 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Виды наружной (визуальной) рекламы
Ставки платы за сторону размещения наружной (визуальной) рекламы (МРП)
1 категория
2 категория
3 категория
проспекты Абилкайыр хана, Алии Молдагуловой, Абая, 312 стрелковой дивизии, Санкибай батыра, улицы Аз-Наурыз, Бокенбай батыра, Братьев Жубановых, Г.Жубанова, 101 стрелковой бригады, Есет батыра, Пацаева, Маресьева, Тургенева, Шайкенова, М.Оспанова, Маметова, Некрасова
улицы Айтеке би, Акимжанова, Алтынсарина, Арынова, Асау Барак, Ахтанова, Байганина, Байсеитова, Вавилова, Гастелло, Герцена, Гришина, Джангелдина, Жанкожа батыра, Ш.Калдаякова, Карасай батыра, Киселева, Кереева, Тайбекова, Рыскулова, Шернияза, Мясоедова, Иманова, Смагулова, Конаева, Кобозева, Кенеса Нокина

Ескерту. Қосымшаның атауы жаңа редакцияда – Ақтөбе облыстық мәслихатының 19.06.2019 № 432 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ п/п
Сыртқы (көрнекі) жарнама түрлері
Сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырудың бір жағы үшін төлемақы мөлшерлемелері (АЕК)
1 санат
2 санат
3 санат
Әбілқайыр хан, Әлия Молдағұлова, Абай, 312 атқыштар дивизиясы, Сәңкібай батыр даңғылдары, Әз-Наурыз, Бөкенбай батыр, Ағайынды Жұбановтар, Ғ. Жұбанова, 101 атқыштар бригадасы, Есет батыр, Пацаев, Маресьев, Тургенев, Шайкенов, М.Оспанов, Мәметова, Некрасов көшелері
Әйтеке би, Әкімжанов, Алтынсарин, Арынов, Асау Барақ, Ахтанов, Байғанин, Байсейтова, Вавилов, Гастелло, Герцен, Гришин, Жангелдин, Жанқожа батыр, Ш.Қалдаяқов, Қарасай батыр, Киселев, Кереев, Тайбеков, Рысқұлов, Шернияз, Мясоедов, Иманов, Смағұлов, Қонаев, Кобозев, Кеңес Нокин көшелері