О внесении изменений в некоторые совместные постановления акимата города Актобе и решения маслихата города Актобе
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 28 августа 2018 года № 5464а и решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 28 августа 2018 года № 366. Зарегистрировано Управлением юстиции района "Астана" города Актобе Департамента юстиции Актюбинской области 28 сентября 2018 года № 3-1-210
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", совместным постановлением акимата Актюбинской области от 20 марта 2018 года № 139 и решением маслихата Актюбинской области от 20 марта 2018 года № 272 "Об изменениях в административно-территориальном устройстве города Актобе Актюбинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5901), совместным постановлением акимата Актюбинской области от 11 апреля 2018 года № 166 и решением маслихата Актюбинской области от 11 апреля 2018 года № 281 "О присвоении наименования образованным районам города Актобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5908), акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести изменения в некоторые совместные постановления акимата города Актобе и решения маслихата города Актобе, согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в территориальном органе юстиции;
2) направление настоящего совместного постановления и решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего совместного постановления и решения на интернет-ресурсе маслихата города Актобе.
3. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата города Актобе вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Актобе И. Испанов
Председатель сессии
маслихата города Актобе
Т. Хамитов
Секретарь маслихата
города Актобе
С. Шинтасова
Приложение к совместному постановлению акимата города Актобе от "28" августа 2018 года № 5464а и решению маслихата города Актобе от "28" августа 2018 года № 366
Изменения, вносимые в некоторые совместные постановления акимата города Актобе и решения маслихата города Актобе

Ақтөбе қалалық әкімдігінің кейбір бірлескен қаулыларына және Ақтөбе қалалық мәслихатының шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 28 тамыздағы № 5464а қаулысы және Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 тамыздағы № 366 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ақтөбе қаласы "Астана" ауданының Әділет басқармасында 2018 жылғы 28 қыркүйекте № 3-1-210 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына, 31-бабының 2-тармағына, Ақтөбе облысы әкімдігінің 2018 жылғы 20 наурыздағы № 139 және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 272 "Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы" бірлескен қаулысы және шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5901 болып тіркелген), Ақтөбе облысы әкімдігінің 2018 жылғы 11 сәуірдегі № 166 және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2018 жылғы 11 сәуірдегі № 281 "Ақтөбе қаласының құрылған аудандарына атау беру туралы" бірлескен қаулысы және шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5908 болып тіркелген) сәйкес, Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулысының және шешімінің қосымшасына сәйкес Ақтөбе қалалық әкімдігінің кейбір бірлескен қаулыларына және Ақтөбе қалалық мәслихатының шешімдеріне өзгерістер енгізілсін.
2. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен қаулыны және шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бірлескен қаулыны және шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бірлескен қаулыны және шешімді Ақтөбе қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы Ақтөбе қаласы әкімдігінің бірлескен қаулысы және мәслихатының шешімі алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қаласының әкімі І. Испанов
Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрағасы
Т. Хамитов
Ақтөбе қалалық
мәслихатының хатшысы
С. Шынтасова
Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2018 жылғы "28" тамыздағы № 5464а бірлескен қаулысына және Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы "28" тамыздағы № 366 шешіміне қосымша
Ақтөбе қалалық әкімдігінің кейбір бірлескен қаулыларына және Ақтөбе қалалық мәслихатының шешімдеріне енгізілетін өзгерістер

1. В совместное постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 28 марта 2008 года № 868 и решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 28 марта 2008 года № 60 "О переименовании названий некоторых улиц города Актобе, присвоении названий безымянным улицам микрорайонов и населенных пунктов города Актобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-1-87, опубликованное 8 мая 2008 года в газете "Актюбинский вестник") внести следующие изменения:
по всему тексту совместного постановления и решения:
слова "Благодарного сельского округа" заменить словами "района "Алматы" города Актобе";
по всему тексту совместного постановления и решения на казахском языке:
слова "селосының" заменить словами "ауылының";
в пункте 5 совместного постановления и решения на русском языке:
слово "аула" заменить словом "села";
пункте 7 изложить в следующей редакции:
"7. Присвоить улице села Кенеса Нокина района "Алматы" города Актобе наименование "Достык".";
в пункте 8:
слова "Каргалинского сельского округа" заменить словами "района "Алматы" города Актобе".
2. В совместное постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 22 июля 2009 года № 1766 и решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 22 июля 2009 года № 179 "О присвоении наименований безымянным улицам и переименовании некоторых улиц населенного пункта города Актобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-1-117, опубликованное 11 августа 2009 года в газете "Актюбинский вестник") внести следующее изменение:
в пункте 1 строку:
"безымянным улицам села "Акжар" Каргалинского сельского округа:" изложить в следующей редакции:
"безымянным улицам села "Акжар" района "Алматы" города Актобе:".
3. В совместное решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 28 июля 2010 года № 273Р и постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 28 июля 2010 года № 2163П "О присвоении наименований безымянным улицам и переименовании некоторых улиц города Актобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-1-139, опубликованное 17 августа 2010 года в газете "Актюбинский вестник") внести следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Присвоить наименования:
безымянной улице квартала "Авиатор - 2" имя Султана Амангосова;
безымянной улице жилого массива "Заречный - 2" имя Ахмета Ескендирова.";
в пункте 2:
слова "Каргалинского сельского округа" заменить словами "района "Алматы" города Актобе".

1. Бірлескен Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2008 жылғы 28 наурыздағы № 868 қаулысына және Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2008 жылғы 28 наурыздағы № 60 "Ақтөбе қаласындағы кейбір көшелерді қайта атау, қала аумағындағы елді мекендердің және шағын аудандардың атаусыз көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-1-87 болып тіркелген, 2008 жылғы 8 мамырында "Ақтөбе" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
бірлескен қаулысының және шешімінің бүкіл мәтін бойынша:
"Благодар селолық округінің" деген сөздері "Ақтөбе қаласы "Алматы" ауданының" деген сөздерімен ауыстырылсын;
қазақ тіліндегі бірлескен қаулысының және шешімінің бүкіл мәтін бойынша:
"селосының" деген сөздері "ауылының" деген сөздерімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі бірлескен қаулысының және шешімінің 5-тармақта:
"аула" деген сөз "села" деген сөзбен ауыстырылсын;
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. Ақтөбе қаласы "Алматы" ауданының Кеңес Нокин ауылының көшесіне "Достық" атауы берілсін.";
8-тармақта:
"Қарғалы селолық округінің" деген сөздері "Ақтөбе қаласы "Алматы" ауданының" деген сөздерімен ауыстырылсын.
2. Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 22 шілдедегі № 1766 қаулысына және Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 шілдедегі № 179 "Ақтөбе қаласының атаусыз көшелеріне атау беру және елді мекен кейбір көшелерін қайта атау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-1-117 болып тіркелген, 2009 жылғы 11 тамызында "Ақтөбе" газетінде жарияланған) бірлескен шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақта мына:
"Қарғалы селолық округінің "Ақжар" селосының атаусыз көшелері:" деген жол келесі редакцияда жазылсын:
"Ақтөбе қаласы "Алматы" ауданының Ақжар ауылының атаусыз көшелері:".
3. Бірлескен Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 28 шілдедегі № 273Ш шешіміне және Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 28 шілдедегі № 2163Қ "Ақтөбе қаласының атаусыз көшелеріне атау беру және кейбір көшелерін қайта атау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-1-139 болып тіркелген, 2010 жылғы 17 тамызында "Ақтөбе" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Атаусыз көшелерге:
"Авиатор - 2" орамындағы атаусыз көшеге Сұлтан Аманғосов;
"Заречный - 2" тұрғын алабындағы атаусыз көшеге Ахмет Ескендіров атаулары берілсін.";
2-тармақта:
"Қарғалы селолық округіндегі" деген сөздері "Ақтөбе қаласы "Алматы" ауданындағы" деген сөздерімен ауыстырылсын.

4. В совместное постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 22 декабря 2010 года № 3573ап и решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 22 декабря 2010 года № 305р "О присвоении наименований безымянным улицам города Актобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-1-148, опубликованное 25 января 2011 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") внести следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
слово "поселка" заменить словом "квартала";
по всему тексту совместного постановления и решения на казахском языке:
слова "селосының" заменить словами "ауылының";
в подпункте 11) пункта 1 совместного постановления и решения на русском языке:
слово "аула" заменить словом "села";
слово "имени" исключить.

4. Бірлескен Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 3573ақ қаулысына және Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 305ш "Ақтөбе қаласының атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-1-148 болып тіркелген, 2011 жылғы 25 қаңтарында "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшада:
"поселкесіндегі" деген сөз "орамындағы" деген сөзбен ауыстырылсын;
қазақ тіліндегі бірлескен қаулысының және шешімінің бүкіл мәтін бойынша:
"селосының" деген сөздері "ауылының" деген сөздерімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі бірлескен қаулысының және шешімінің 1-тармақтың 11) тармақшада:
"аула" деген сөз "села" деген сөзбен ауыстырылсын;
"имени" деген сөз алып тасталсын.