О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 2 марта 2016 года № 404 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Каргалинском районе"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 31 мая 2018 года № 245. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Департамента юстиции Актюбинской области 22 июня 2018 года № 3-6-166. Утратило силу решением Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2023 года № 123
Сноска. Утратило силу решением Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 29.12.2023 № 123 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 2 марта 2016 года № 404 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Каргалинском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4826, опубликованное 28 апреля 2016 года в районной газете "Карғалы") следующие изменения и дополнение:
В Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Каргалинском районе, утвержденных указанным решением:
в пункте 2 подпункты 11), 12), 13), 14) исключить;
главу 4 исключить;
в подпункте 3) пункта 8 слова "и получателям государственного пособия на детей до восемнадцати лет" исключить;
в подпункте 3) пункта 10 слова "и 0,6 кратный размер прожиточного минимума (60 процентов от прожиточного минимума) для предоставления ежемесячной социальной помощи на основе социального контракта" исключить;
в пункте 21 слова "и за социальной помощью на основе социального контракта" исключить;
в пункте 22 цифру 10 исключить;
в пункте 42 слова "или автоматизированной информационной системой "Социальная помощь" исключить;
пункты 13, 14, 15, 20, 28, 29, 30, 31 и 32 исключить;

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 2 наурыздағы № 404 "Қарғалы ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 31 мамырдағы № 245 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 22 маусымда № 3-6-166 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 123 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 29.12.2023 № 123 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 56 бабының 1-тармағының 4) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 2 наурыздағы № 404 "Қарғалы ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4826 тіркелген, 2016 жылдың 28 сәуірінде аудандық "Қарғалы" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Қарғалы ауданында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларында:
2 тармақта 11), 12), 13), 14) тармақшалары алынып тасталсын;
4 тарау алынып тасталсын;
8 тармақтың 3) тармақшасында "және он сегіз жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы алатындарға" сөздері алынып тасталсын;
10 тармақтың 3) тармақшасында "және әлеуметтік келісім шарт негізінде көрсетілетін ай сайынғы әлеуметтік көмек көрсету үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің 0,6 мөлшерінен (күнкөріс деңгейінің 60 пайызынан)" сөздері алынып тасталсын;
21 тармақта "әлеуметтік келісім шарт негізінде әлеуметтік көмек алу" сөздері алынып тасталсын;
22 тармақта 10 саны алынып тасталсын;
42 тармақта "немесе "Әлеуметтік көмек" автоматтандырылған ақпараттық жүйесiнiң" сөздері алынып тасталсын;
13, 14, 15, 20, 28, 29, 30 және 31 тармақтары алынып тасталсын;

приложения 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13 исключить;
пункт 9 дополнить подпунктом следующего содержания:
"11) гражданам, пострадавшим вследствие стихийного бедствия или пожара в размере не более 100 000 (сто тысяч) тенге";
в подпункте 4) пункта 12 цифру 15 000 (пятнадцати тысяч) заменить цифрой 20 000 (двадцать тысяч);
в подпункте 7) цифру 30 000 (тридцати тысяч) заменить цифрой 36 000 (тридцать шесть тысяч).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата Ж. Кольжанов
Секретарь районного маслихата Н. Заглядова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения "Управления координации занятости и социальных программ Актюбинской области" К. Утаров

3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшалары алынып тасталсын;
9 тармақ келесідей мазмұндағы тармақшамен толықтырылсын:
"11) табиғи зілзала немесе өрт салдарынан зардап шеккен азаматтарға 100 000 (жүз мың) теңгеге дейінгі шекте";
12 тармақтың 4) тармақшасында 15 000 (он бес мың) саны 20 000 (жиырма мың) санымен ауыстырылсын;
7) тармақшасында 30 000 (отыз мың) саны 36 000 (отыз алты мың) санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы Ж. Кольжанов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Н. Заглядова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтөбе облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қ. Отаров