Об установлении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Алматинской области
Решение Алматинского областного маслихата от 25 июля 2018 года № 34-176. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 8 августа 2018 года № 4782
В соответствии с подпунктом 5) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 569 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:

Алматы облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы 25 шілдедегі № 34-176 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 8 тамызда № 4782 болып тіркелді
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасының Су кодексінің 38-бабының 5) тармақшасына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексінің 569-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 5-тармағына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Установить ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Алматинской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу решения маслихата Алматинской области "Об установлении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Алматинской области" от 16 июня 2010 года № 34-202 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2056, опубликован от 24 июля 2010 года в газетах "Жетысу" и "Огни Алатау") и "О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 16 июня 2010 года № 34-202 "Об установлении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Алматинской области" от 12 мая 2016 года № 2-17 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3892, опубликован 4 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

1. Алматы облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 16 маусымдағы "Алматы облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелерін белгілеу туралы" № 34-202 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2056 тіркелген, 2010 жылдың 24 шілдесінде "Жетісу" және "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған) және "Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 16 маусымдағы "Алматы облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын белгілеу туралы" № 34-202 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 12 мамырдағы № 2-17 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3892 тіркелген, 2016 жылдың 4 шілдесінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алматинского областного маслихата "По вопросам аграрной сферы, земельных отношений и экологии".
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Алматинского областного маслихата Т. Сарпеков
Секретарь Алматинского
областного маслихата С. Дюсембинов

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы облыстық мәслихатының "Аграрлық сала, жер қатынастары және экология мәселелері бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Алматы облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы Т. Сарпеков
Алматы облыстық
мәслихатының хатшысы С. Дүйсембінов