Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по городу Капшагай
Постановление акимата города Капшагай Алматинской области от 29 ноября 2018 года № 848. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 декабря 2018 жылы № 4937. Утратило силу постановлением акимата города Капшагай Алматинской области от 5 апреля 2022 года № 201
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Капшагай Алматинской области от 05.04.2022 № 201 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қапшағай қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 848 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 11 желтоқсанда № 4937 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 5 сәуірдегі № 201 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімдігінің 05.04.2022 № 201 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Капшагай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по городу Капшагай согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Капшагай "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по городу Капшагай" от 13 декабря 2017 года № 993 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4461, опубликован 29 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Қапшағай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қапшағай қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қапшағай қаласының әкімдігінің "Қапшағай қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 993 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4461 тіркелген, 2018 жылдың 29 қаңтарында Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

3. Государстванному учреждению "Отдел образования города Капшагай" в установленном законодательством Республике Казахстан порядке обеспечить;
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Алматинской области;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр провой информаций" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3. "Қапшағай қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Алматы облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеліуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электронды түрде көшірмелерін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу және ресми жариялау үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқықындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорына жіберілуін;

3) размещение настоящего постановление на интернет-ресурсы акимата города Капшагай после его официального опубликования;
4) в течении десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановление представление в государственно-правовой отдел аппарата акима города Капшагай сведений об исполнений мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) настоящего пункта.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города С.Ш. Нургазиева.

3) осы қаулыны Қапшағай қаласының әкімдігінің интернет-ресурсында оның ресми жарияланғаннан кейін орналастырылуын;
4) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен кейін он жұмыс күні ішінде Қапшағай қаласы әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық бөліміне осы тармақтың 1), 2), 3) тармақшаларында қарастырылған іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары С.Ш. Нурғазиевке жүктелсін.

5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Капшагай Т. Кайнарбеков
Приложение к постановлению акимата города Капшагай от "29" ноября 2018 года № 848 Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по городу Капшагай"
Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по городу Капшагай
р/с
Наименование
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)

5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қаласының әкімі Т. Кайнарбеков
Қапшағай қаласы әкімдігінің 2018 жылғы "29" қарашадағы "Қапшағай қаласы бойынша мектепке дейiнгiтәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" № 848 қаулысына қосымша
Қапшағай қаласында мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері
р/с
Атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдар ата-аналарының бір айдағы төлем ақы мөлшері (теңге)

1) размер ежемесячной оплаты, взимаемой с родителей или законных представителей за содержание ребенка в государственных дошкольных организациях, созданных в организационно-правовой форме коммунальных государственных казенных предприятий, составляет 100 процентов затрат на питание, независимо от возраста и устанавливается учредителем.
2) в частных дошкольных организациях порядок взимания оплаты с родителей или законных представителей устанавливается учредителем дошкольной организации.

1) Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорындарының ұйымдық-құқықтық нысанында құрылған мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдарда баланы күтіп-бағу үшін ата-аналардан немесе заңды өкілдерден алынатын ай сайынғы төлемақы мөлшері баланың жасына қарамастан тамақтануға кететін шығынның 100 пайызын құрайды және оны құрылтайшымен белгіленеді.
2) Жеке меншік мектепке дейінгі ұйымдарда ата-аналардан немесе заңды өкілдерден төлемақы алу тәртібін мектепке дейінгі ұйымның құрылтайшымен белгіленеді.