О признании утратившими силу некоторых решений Каратальского районного маслихата
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 11 апреля 2018 года № 32-141. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 апреля 2018 года № 4657
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Каратальского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Каратальского районного маслихата Абдыкаликову Розу Мырзакановну.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Каратальского районного маслихата Т. Цой
Секретарь Каратальского районного маслихата Б. Смаилов
Приложение к решению Каратальского районого маслихата от "11" апреля 2018 года № 32-141
Перечень некоторых решений Каратальского районного маслихата признаваемых утратившими силу
1. "О бюджете Каратальского района на 2017-2019 годы" от 21 декабря 2016 года № 15-53 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4037, опубликован 6 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2. "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 15-53 "О бюджете Каратальского района на 2017-2019 годы" от 2 марта 2017 года № 16-57 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовыхактов № 4136, опубликован 30 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 15-53 "О бюджете Каратальского района на 2017-2019 годы" от 8 июня 2017 года № 18-75 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4234, опубликован 12 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 15-53 "О бюджете Каратальского района на 2017-2019 годы" от 18 августа 2017 года № 21-86 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4309, опубликован 6 сентября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

Қаратал аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 сәуірдегі № 32-141 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 24 сәуірде № 4657 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қаратал аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихатының аппарат басшысы Абдыкаликова Роза Мырзакановнаға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихаттың сессия төрағасы Т. Цой
Қаратал аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Смаилов
Қаратал аудандық мәслихатының 2018 жылғы "11" сәуірдегі № 32-141 шешіміне қосымша
Қаратал аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдердің тізбесі
1. "Қаратал ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 15-53 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4037 тіркелген 2017 жылдың 6 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2. "Қаратал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 15-53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 2 наурыздағы № 16-57 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4136 тіркелген, 2017 жылдың 30 наурызында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. "Қаратал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 15-53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 8 маусымдағы № 18-75 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4234 тіркелген, 2017 жылдың 12 шілдесінде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4. "Қаратал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 15-53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 18 тамыздағы № 21-86 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4309 тіркелген, 2017 жылдың 6 қыркүйегінде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

5. "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 15-53 "О бюджете Каратальского района на 2017-2019 годы" от 31 октября 2017 года № 23-96 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4366, опубликован 24 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
6. "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 15-53 "О бюджете Каратальского района на 2017-2019 годы" от 6 декабря 2017 года № 25-106 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4434, опубликован 27 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

5. "Қаратал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 15-53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 31 қазандағы № 23-96 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4366 тіркелген, 2017 жылдың 24 қарашасында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияанлған);
6. "Қаратал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 15-53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 25-106 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4434 тіркелген, 2017 жылдың 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).