О признании утратившими силу некоторых решений Панфиловского районного маслихата
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 17 мая 2018 года № 6-36-224. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 4 июня 2018 года № 4737
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения Панфиловского районного маслихата "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Панфиловскому району" от 4 сентября 2015 года № 5-53-361 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3466, опубликован от 13 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") и "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Панфиловскому району" от 27 апреля 2016 года № 6-4-23 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3837, опубликован от 24 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам законности, охраны прав граждан, окружающей среды, коммунальных услуг".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Панфиловского районного
маслихата М. Турлыбеков
Секретарь Панфиловского
районного маслихата Е. Шокпаров

Панфилов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 17 мамырдағы № 6-36-224 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 4 маусымда № 4737 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 5-53-361 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 3466 тіркелген, 2015 жылдың 13 қазанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) және "Панфилов ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2016 жылғы 27 сәуірдегі № 6-4-23 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 3837 тіркелген, 2016 жылдың 24 мамырында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Заңдылық, азаматтардың құқығын, қоршаған ортаны қорғау, коммуналдық қызмет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық
мәслихатының сессия төрағасы М. Тұрлыбеков
Панфилов аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Шоқпаров