О признании утратившими силу некоторых решений Уйгурского районного маслихата
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 28 июня 2018 года № 6-34-211. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 июля 2018 года № 4767
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Уйгурского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Уйгурского районного маслихата Б. Юлдашева
Исполняющий обязанности
секретаря Уйгурского
районного маслихата М. Амангельды
Приложение к решению Уйгурского районного маслихата от "28" июня 2018 года № 6-34-211
Перечень некоторых решений Уйгурского районного маслихата признаваемых утратившими силу
1. "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Уйгурскому району" от 22 декабря 2015 года № 54-4 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3676, опубликован 29 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2. "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения по Уйгурскому району" от 21 апреля 2016 года № 6-3-16 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3841, опубликован 01 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
3. "О повышении базовых ставок земельного налога по Уйгурскому району" от 20 июля 2016 года № 6-5-26 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3935, опубликован 21 сентября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

Ұйғыр аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 маусымдағы № 6-34-211 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 11 шілдеде № 4767 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ұйғыр аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм, тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Б. Юлдашева
Ұйғыр аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы М. Амангельды
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2018 жылғы "28" маусымдағы № 6-34-211 шешіміне қосымша
Ұйғыр аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Ұйғыр ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 54-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3676 тіркелген, 2016 жылдың 29 қаңтарында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2. "Ұйғыр ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 6-3-16 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3841 тіркелген, 2016 жылдың 01 маусымында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
3. "Ұйғыр ауданы бойынша жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2016 жылғы 20 шілдедегі № 6-5-26 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3935 тіркелген, 2016 жылдың 21 қыркүйегінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).