Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 26 ноября 2018 года № 32-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 ноября 2018 года № 3998. Утратило силу решением Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 26 мая 2020 года № 59-5
Сноска. Утратило силу решением Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 26.05.2020 № 59-5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемерін белгілеу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қарашадағы № 32-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 қарашада № 3998 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 мамырдағы № 59-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 26.05.2020 № 59-5 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соотствествии с статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить согласно приложению единые ставки фиксированного налога на единицу объекта налогооблажения в месяц для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Мойынкумского района.
2. Контроль над исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Мойынкумского районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среды.

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодесінің 546-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мойынқұм ауданы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу объектісінің бірлігіне бірыңғай тіркелген салықтың мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мойынқұм ауданы мәслихатының аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Саурыков
Секретарь маслихата Ш. Исабеков
Приложение к решению
Мойынкумского районного маслихата
от 26 ноября 2018 года № 32-3
Единные ставки фиксированного налога на единицу объекта налогооблажения в месяц для всех налогоплательщиков осуществляющих деятельность на территории Мойынкумского района
Наименование объекта налогооблажения
Размеры ставок единого фиксированного налога на единицу налогооблажения в месяц (в месячных расчетных показателях)
1
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
1
2
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
1
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
1
4
Игровая дорожка
5
5
Карт
2
6
Бильярдный стол
3

4. Осы шешім әділет органрында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Саурықов
Мәслихат хатшысы Ш. Исабеков
Мойынқұм аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 26 қарашадағы
№ 32-3 шешіміне қосымша
Мойынқұм ауданы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу объектісінің бірлігіне бірыңғай тіркелген салықтың мөлшерлемелері
Салық салу объектісінің атауы
Айына салық салу объектісінің бірлігіне бірыңғай тіркелген салықтың ставкаларының мөлшері (айлық есептік көрсеткіш)
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
1
2
Біреуден көпойыншының қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
1
3
Ойын өткізу үшін пайдаланатын дербес компьютер
1
4
Ойын жолы
5
5
Карт
2
6
Бильярд үстелі
3