Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 30 марта 2018 года № 18/162. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 апреля 2018 года № 4717. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 10 июня 2020 года № 40/327
Сноска. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 10.06.2020 № 40/327 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога согласно приложению.
2. Признать утратившими силу:
1) решение Балхашского городского маслихата от 3 августа 2012 года № 7/63 "Об установлении ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1922, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 12 сентября 2012 года № 98 (11916), "Северное Прибалхашье" от 12 сентября 2012 года № 99 (994));
2) решение Балхашского городского маслихата от 05 февраля 2016 года № 48/375 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 03 августа 2012 года № 7/63 "Об установлении ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3669, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 24 февраля 2016 года № 21 (12414), "Северное Прибалхашье" от 24 февраля 2016 года № 18 (1482), информационно-правовой системе "Әділет" от 01 марта 2016 года).

Тіркелген салықтың бірыңғай ставкаларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 18/162 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 сәуірде № 4717 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2020 жылғы 10 маусымдағы № 40/327 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 10.06.2020 № 40/327 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Тіркелген салықтың бірыңғай ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Күші жойылды деп танылсын:
1) Балқаш қалалық мәслихатының 2012 жылғы 03 тамыздағы № 7/63 "Тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1922 болып тіркелген, 2012 жылғы 12 қыркүйектегі № 98 (11916) "Балқаш өңірі", 2012 жылғы 12 қыркүйектегі № 99 (994) "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) шешімі;
2) Балқаш қалалық мәслихатының 2016 жылғы 05 ақпандағы № 48/375 "Балқаш қалалық мәслихатының 2012 жылғы 03 тамыздағы № 7/63 "Тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3669 болып тіркелген, 2016 жылғы 24 ақпандағы №21 (12414) "Балқаш өңірі", 2016 жылғы 24 ақпандағы № 18 (1482) "Северное Прибалхашье" газеттерінде, 2016 жылғы 01 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі.

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Сокульский
Секретарь городского маслихата К. Тейлянов
"Согласовано"
Аким города А. М. Аглиулин
30 марта 2018 года
Руководитель
Управления государственных
доходов по городу Балхаш Б. М. Келисбеков
30 марта 2018 года
Приложение
к решению
городского маслихата
от 30 марта 2018 года № 18/162
Размеры единых ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в месяц

3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Сокульский
Қалалық мәслихаттың хатшысы К. Тейлянов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қала әкімі А. М. Аглиулин
2018 жыл 30 наурыз
Балқаш қаласы бойынша
мемлекеттік кірістер
Басқармасының басшысы Б. М. Келисбеков
2018 жыл 30 наурыз
Қалалық
мәслихатың
2018 жылғы № 18/162
шешіміне қосымша
Айына салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың бірыңғай мөлшері