О внесении изменения в постановление акимата города Сатпаев от 7 февраля 2017 года № 06/30 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации"
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 29 марта 2018 года № 10/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 апреля 2018 года № 4704. Утратило силу постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 29 мая 2019 года № 32/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 29.05.2019 № 32/02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 06 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован за № 13898 в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов), в целях обеспечения занятости населения акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Сатпаев "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации" от 7 февраля 2017 года № 06/30 (зарегистрировано за № 4165, опубликовано 31 марта 2017 года в газете "Шарайна" за № 12(2253), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 марта 2017 года) следующее изменение:
приложение к постановлению изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

Сәтбаев қаласы әкімдігінің "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2017 жылғы 7 ақпандағы № 06/30 қаулысына өзгерту енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 29 наурыздағы № 10/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 сәуірде № 4704 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 29 мамырдағы № 32/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 29.05.2019 қаулысымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" заңдарына, Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау және әлеуметтік даму Министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету мақсатында қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 7 ақпандағы № 06/30 "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4165 болып тіркелген, 2017 жылғы 31 наурыздағы № 12 (2253) "Шарайна" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 24 наурызда жарияланған) келесі өзгерту енгізілсін:
қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Толендину А.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Сатпаев А.А. Идрисов
Приложение
к постановлению акимата
города Сатпаев
от 29 марта 2018 года
№ 10/01
Приложение
к постановлению акимата
города Сатпаев
от 7 февраля 2017 года
№ 06/30
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Наименование организации
Списочная численность работников, (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации (человек)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Сәт Тазалық"

2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.Қ.Төлендинаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қаласының әкімі А.А. Ыдырысов
Сәтбаев қаласы әкімдігінің
2018 жылғы 29 наурыздағы
№ 10/01 қаулысының
қосымшасы
Сәтбаев қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 7 ақпандағы
№ 06/30 қаулысының
қосымшасы
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгіленетін ұйымдардың тізімі
Ұйымдардың атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыруға жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Сәт Тазалық" жауапкершілігі шектеулі серіктестік