Об установлении единых ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения
Решение XXIV сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 28 февраля 2018 года № 24/180. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 марта 2018 года № 4653. Утратило силу решением Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 12 июня 2020 года № 53/369
Сноска. Утратило силу решением Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 12.06.2020 № 53/369 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының XXIV сессиясының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 24/180 шешімі. Қарағанды облысы Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 наурызда № 4653 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 маусымдағы № 53/369 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 12.06.2020 № 53/369 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

В соответствии со статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога на единицу объекта налогообложения согласно приложению.
2. Признать утратившими силу:
1) решение ХХХI сессии Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 31/268 "Об установлений размеров фиксированных налоговых ставок на единицу объекта налогообложения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-12-101, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 06 января 2011 года № 3-4 (9430));

Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 546 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Күші жойылды деп танылсын:
1) Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы ХХХІ сессиясының № 31/268 "Бірлік объектілерге салық салудың тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-12-101 болып тіркелген, 2011 жылғы 06 қаңтардағы № 3-4 (9430) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған) шешімі;

2) решение ХХХIХ сессии Жанааркинского районного маслихата от 10 октября 2011 года № 39/343 "О внесении изменении в решение ХХХІ сессии Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 31/268 "Об установлений размеров фиксированных налоговых ставок на единицу объекта налогообложения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-12-115, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 19 ноября 2011 года № 49 (9472)).

2) Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 қазандағы ХХХІХ сессиясының № 39/343 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы ХХХІ сессиясының № 31/268 "Бірлік объектілерге салық салудың тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-12-115 болып тіркелген, 2011 жылғы 19 қарашада № 49 (9472) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған) шешімі.