Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение XXV сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 29 марта 2018 года № VI-25/222. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 апреля 2018 года № 4701. Утратило силу решением Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 18 июня 2020 года № VI-57/485
Сноска. Утратило силу решением Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 18.06.2020 № VI-57/485 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы XXV сессиясының № VI-25/222 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 сәуірде № 4701 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 маусымдағы № VI-57/485 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 18.06.2020 № VI-57/485 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Каркаралинского района РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Каркаралинского района согласно приложению.

Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсанындағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Кодексінің 546 бабының 3 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қарқаралы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.

2. Признать утратившим силу решение XXI сессии Каркаралинского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № VI - 21/181 "Об установлении размеров ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения на 2018 год в Каркаралинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4503, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 13 января 2018 года № 5-6 (11630), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 8 января 2018 года).

2. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы XXI сессиясының № VI- 21/181 "Қарқаралы ауданында 2018 жылға арналған салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салық ставкаларының мөлшерлерін белгілеу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4503 болып тіркелген, 2018 жылғы 13 қаңтардағы № 5-6 (11630) "Қарқаралы" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылы 8 қаңтарда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.