О внесении дополнений в решение 26 сессии Нуринского районного маслихата от 27 марта 2014 года № 242 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Нуринского района"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 30 ноября 2018 года № 295. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 декабря 2018 года № 5053. Утратило силу решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 29 марта 2024 года № 82
Сноска. Утратило силу решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 29.03.2024 № 82 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 26 сессии Нуринского районного маслихата от 27 марта 2014 года № 242 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Нуринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2614, опубликовано в газете "Нұра" от 01 мая 2014 года № 18 (5355), в информационно-правовой системе "Әділет" 05 мая 2014 года), следующие дополнения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Нуринского района, утвержденных указанным решением:
пункт 6 дополнить подпунктом 1-1) следующего содержания:
"1-1) 1 декабря – День Первого Президента Республики Казахстан;";
пункт 9 дополнить подпунктом 9) следующего содержания:
"9) лица, достигшие 90 лет и старше.".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь районного маслихата Т. Оспанов

Нұра аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы 26 сессиясының № 242 "Нұра ауданының Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 295 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 желтоқсанда № 5053 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 наурыздағы № 82 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 29.03.2024 № 82 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы 26 сессиясының № 242 "Нұра ауданының Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2614 болып тіркелген, 2014 жылғы 1 мамырдағы "Нұра" № 18 (5355) газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 05 мамырда жарияланған), келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Нұра ауданының Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
6 тармақ мынадай мазмұндағы 1-1) тармақшамен толықтырылсын:
"1-1) 1 желтоқсан – Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күні;";
9 тармақ мынадай мазмұндағы 9) тармақшамен толықтырылсын:
"9) 90 жасқа келген және асқан тұлғалар.".
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, аудандық мәслихаттың хатшысы Т. Оспанов