О внесении изменения в решение ХХІ сессии Шетского районного маслихата от 5 мая 2018 года № 21/180 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 4 октября 2018 года № 24/208. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 октября 2018 года № 4985. Утратило силу решением Шетского районного маслихата Карагандинской области от 24 июня 2020 года № 39/365
Сноска. Утратило силу решением Шетского районного маслихата Карагандинской области от 24.06.2020 № 39/365 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 543, 544, 545 и пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХІ сессии Шетского районного маслихата от 5 мая 2018 года № 21/180 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4762, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 мая 2018 года, в газете "Шет Шұғыласы" 24 мая 2018 года № 22 (10694)), следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Балгабек
Секретарь районного маслихата Б. Тулеукулов
Приложение
к решению ХХIV сессии
районного маслихата
от 4 октября 2018 года № 24/208
Приложение
к решению ХХІ сессии
районного маслихата
от 5 мая 2018 года № 21/180
№ п/п
Наименование объекта налогообложения
Количество
Единица измерения
Единые ставки фиксированного налога
1
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
1
Месячный расчетный показатель
5
2
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
1
Месячный расчетный показатель
7
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
1
Месячный расчетный показатель
2
4
Игровая дорожка
1
Месячный расчетный показатель
50
5
Карт
1
Месячный расчетный показатель
10
6
Бильярдный стол
1
Месячный расчетный показатель
10
7
Обменный пункт уполномоченной организации, расположенный в населенном пункте, за исключением городов Астаны и Алматы и специальной зоны
1
Месячный расчетный показатель
10

Шет аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 мамырдағы ХХІ сессиясының "Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" № 21/180 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қазандағы № 24/208 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 қазанда № 4985 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 39/365 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 24.06.2020 № 39/365 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 543, 544, 545 баптарына және 546 бабының 3 тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 мамырдағы ХХІ сессиясының "Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" № 21/180 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4762 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің этолондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 23 мамырда, 2018 жылдың 24 мамырында "Шет Шұғыласы" № 22 (10694) газетінде жарияланған), мынандай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Балғабек
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Төлеуқұлов
Аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 4 қазандағы
ХХІV сессиясының
шешіміне № 24/208 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 5 мамырдағы
XXI сессиясының
№ 21/180 шешіміне
қосымша
№ р/с
Салық салу объектісінің атауы
Саны
Өлшем бірлігі
Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері
1
Бір ойыншы мен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
1
Айлық есептік көрсеткіш
5
2
Біреуден көп ойыншының қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
1
Айлық есептік көрсеткіш
7
3
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
1
Айлық есептік көрсеткіш
2
4
Ойын жолы
1
Айлық есептік көрсеткіш
50
5
Карт
1
Айлық есептік көрсеткіш
10
6
Бильярд үстелі
1
Айлық есептік көрсеткіш
10
7
Астана және Алматы қалаларын және арнайы аймақты қоспағанда, уәкілетті ұйымның елді мекенде орналасқан айырбастау пункті
1
Айлық есептік көрсеткіш
10